אודות


אל התחום של אימון אישי הגיע יוסי שטרית מתוך משברים אישיים שפקדו אותו. זה קרה לאחר שנים רבות בהן מיצב את עצמו בתחום הפארם, ניהל מחלקות שיווק ומיתוג מסביב לעולם, ניהל תקציבי עתק והיה אחראי על צוותי מכירות עבור מותגים כגון קלווין קליין, גאן פול גוטיה, גרלן, בולגרי, רוק & נטרוג'ינה ועוד.

לאחר שנים של עיסוק במכירות ניהול וטיפול במשברים, הבין שליבו נמצא בתחום של אימון אישי. הוא ידע בדיוק כיצד לזהות קשיים ולתת להם פתרון, ומתוך כך הגיע למקום שבו הוא נמצא היום: מאסטר NLP, המספק פתרון רגשי למאות אנשים אשר נמצאים בנקודת שינוי או משבר בחייהם. על מנת לדעת איך לתת לכל מתאמן את הפתרון המתאים עבורו, פנה יוסי ללימודי טיפול שונים וסיים גם קורס מאסטר NLP. שיטת ה-NLP היא שיטת האימון המובילה כיום בתחום של אימון אישי, והיא מספקת מענה מדויק ומקיף למגוון רחב של מצבים ומשברים. 

במהלך השנים האחרונות מאמן יוסי אנשים מתחומי החיים השונים בהתמודדות עם גירושין, פיטורין, מוות, מצוקה כלכלית וחרדות, על ידי רתימת ניסיון חייו ומשברים אשר פקדו אותו באופן אישי. יוסי יודע בדיוק כיצד להרגיש את מטופליו ועל ידי כך לתפור עבור כל מתאמן את הפתרון המדויק ביותר.

אם אתם נמצאים במרכזו של תהליך או משבר אשר משבש את שגרת חייכם, או שאתם נמצאים במצב בו אתם מייחלים לשינוי אשר אינו מגיע ואין בכוחכם לבצע אותו - אימון אישי בשיטת NLP הוא הפתרון המושלם עבורכם.

במסגרת תהליך האימון נוכל להכיר אתכם טוב יותר, לדעת מה מניע אתכם באמת, האם שינוי אכן יביא אתכם למקום אליו אתם שואפים או שמא למקום של משבר עמוק יותר. תפקידו של מאמן אישי הוא להשתמש בכלים מדעיים אימוניים בשילוב עם ניסיון חיים עשיר, על מנת להכיר אתכם טוב יותר, להביא אתכם למודעות גבוה יותר ועל ידי כך להימנע מטעויות ולהגיע לתוצאות הרצויות מהר ובביטחון.

הנכם מוזמנים לבדוק את מגוון התחומים בהם יוסי שטרית מאמן.
אם יש תחום שבו נוכל לעזור לכם, נשמח אם תשלחו לנו הודעה המפרטת מהו האתגר בפניו אתם עומדים.
השמחה הגדולה ביותר שלנו היא לראות אתכם מנצחים שמחים ומאושרים.