ייעוץ ומיקוד עסקי

אחד הרכיבים החשובים והחזקים ביותר בנוסחה של עסקים מצליחים הוא המיקוד. הרבה מאוד עסקים (בעיקר כאלו שנמצאים בתחילת דרכם) לא שמים על כך דגש, לעיתים בכלל לא מודעים לחוזקות שלהם ומוצאים את עצמם עובדים קשה על נקודות חלשות בעסק, מרוויחים פחות, וכך יוצרים תחושה של תסכול וחוסר בטחון. הכנת תכנית ברורה הכוללת: נקודות חוזקה, הגדרת מטרות, קהל יעד, ועוד מספר פרמטרים קריטים עבור העסק שלכם יכולה לחסוך לכם זמן רב, הרבה מאוד כסף וכאבי ראש. מיקוד נכון עבור העסק יעניק לך מיצוי מלא של הזמן, ניצול נכון של המשאבים העומדים לרשותכם, מקסום רווחים, וכמובן אושר רב לראות את העסק שלכם משגשג וצומח.

יעוץ עסקי

כאחד שניהל חברות וארגונים גדולים במשק אני יכול להגיד לכם בפה מלא שעסקים קמים ונופלים על נושא המיקוד וניהול העסק שלהם. לפעמים אנשים מוכשרים עם עסקים באמת טובים הולכים לאיבוד בין שלל המשימות, הבירוקרטיות, ומשקיעים את זמנם היקר דווקא בפעולות שמניבות להם פחות רווח.
נטלי בביוף (המרכז לטיפולים אסתטיים): הגעתי למצב שאני צריכה דרייב חדש בעסק וחיפשתי יועץ עסקי, כשפגשתי את יוסי מיד הבנתי מיד הבנתי שזה הבן אדם. הוא נתן לנו דרייב והמון רעיונות, הוא תמיד זמין ובעל אוזן קשבת.הוא הפך להיות חבר."


מוזמנים לייעוץ ומיקוד עסקי
יוסי שטרית - בנתיב אחר
מאסטר NLP לצמיחה ואושר
נייד: ‪052-5555-466‬