מה זה בכלל NLP?

שיטת הNLP הינה שיטת האימון המצליחה ביותר בעולם כיום. השיטה פותחה בשנות ה70 בארה"ב על ידי ריצ'רד בנדלר ופרופסור ג'ון גרינדר שניסו לפצח את תורת המצוינות האישית. ראשי התיבות N.L,P הם למעשה הקיצור של Neuro Linguistic Programming ובעברית: "תכנות נוירולוגי- לשוני". השיטה מאפשרת לנו "לתכנת" את מערכת ההפעלה האישית שלנו על יד שפה (מדוברת או לא מדוברת) וליצור שינוי רגשי – מחשבתי שישפיע למעשה על ההרגלים, ההתניות, הדפוסים האוטומטים וירתום את כלל המערכת לתוצאה הרצויה ולחזון האישי של כל אחד ואחת מאיתנו.

"אולי אתה סתם עוד אדם בעולם, אבל בשביל מישהו אתה כל העולם" (גבריאל גרסייה מרקס)

הNLP מבין שכל אדם הוא עולם בפני עצמו. כל אדם הינו ייחודי ובעל דרך שונה להתבוננות על חייו. להביט אל עברו, להתמודד עם אתגרי העתיד, להיות נוכח בהוויה. שיטת הלימוד היא ייחודית ומתאימה את עצמה לפנימיות האינדיבודאלית של כל אדם. עם זאת מודל הNLP מכיל כלים אשר יודעים לזהות הצלחות ותוצאות יוצאות דופן אצל אנשים, "ולשכפל" את ההצלחות האלו לאנשים אחרים.
שיטת הNLP היא שיטת אימון רב תחומית וניתן להגיע לייעוץ ולאימון אישי בתחומים רבים ומגוונים כגון: פוביות, חרדות, משבר בזוגיות, דימוי עצמי נמוך, הגשמת חלומות, העצמה, אושר ועוד...).

NLP Concept. White Button on Blue Background in Flat Design Style.
NLPיוסי שטרית מאסטר NLP: "אני מהאנשים שעברו את כל הדרך מלמטה עד למעלה. מהזן של פעם וללא קיצורי דרך. במהלך חיי ניהלתי מאות אנשים בחברות גדולות ומצאתי את עצמי בנקודות כוח משמעותיות במשק. הנהגתי חברות להצלחות, חילצתי ממשברים, נפלתי, קמתי, הובלתי אנשים לנצח. היום אין מאושר ממני לראות את ההצלחה והחיוך של אותם אנשים מנצחים שמגיעים אלי לאימוני NLP.


מוזמנים באהבה לאימון NLP
יוסי שטרית - בנתיב אחר
מאסטר NLP לצמיחה ואושר
נייד: ‪052-5555-466‬