יוסי שטרית- נתיב האומץ

משבר אמצע החיים

משבר אמצע החיים – ככה זה מתחיל

כמו ברעידת אדמה בדרך כלל גם כאן יש סימנים ותחושות, רעשי משנה. זה יכול להתחיל כמה חודשים אחורנית או אפילו כמה שנים. רעשי המשנה שלא קיבלו יחס הולכים ומתעצמים, הולכים ומתגברים עד אותו הרגע שבו אתם מבינים שאתם נמצאים במשבר אמצע החיים. המשבר נובע בדרך כלל מתחושה של חוסר סיפוק מסוים בחיים, לעתים מבלבול ואי וודאות לגבי תכניות ההמשך. זה גם יכול לנבוע מהסתכלות אחורנית לזמן שעבר ולתחושת ההחמצה שאולי אתם מרגישים כלפיו.

משבר אמצע החיים הוא לא תמיד משבר גיל 40. נשים וגברים רבים חווים אותו כבר סביב גיל 35, גיל בו השאלות הגדולות מתחילות לצוף:

האם אלו החיים שדמיינתי לעצמי?
האם זאת הקריירה שאני רוצה?
האם כל חיי אהיה שכיר או עצמאי?
האם אני כאן רק בשביל לעבוד ולהרוויח כסף?
מה עם הנשמה שלי? היכן היא?

Confused, young businessman looking at the red arrow through the

משבר אמצע החיים – משבר של שאלות

כשמגיעים למשבר אמצע החיים, ולא משנה אם זה בגיל 35 או בגיל 40, צצות ועולות שאלות רבות. שאלות אלה פוגשות לרוב אדם שבשנים האחרונות שלו היה באמת עסוק בלקום לעבודה ולהרוויח כסף ולכן הן מתנגשות ב"קיר" של חוסר ידיעה ולעתים גם של חוסר מודעות והיכרות עצמית. על משבר אמצע החיים צריך לענות. לפתור זאת בחופשה קצרה באילת או בחו"ל רק ירגיע לכמה ימים אבל לא יפתור באמת את אותו משבר שרוצה תשובות.

אימון אישי NLP לטיפול במשבר אמצע החיים

במהלך אימון אישי לטיפול באותו משבר אמצע החיים בשיטת ה-NLP נצא יחד למסע מרתק אל ה"אני" החדש שלך שרוצה לצאת החוצה. עם זאת, לא נשכח ללמוד ולהוקיר את הדרך שנעשתה עד כה, כי ה"תודה" חשובה מאוד בתהליך הצמיחה. ניסיוני הרב עם מטופלים שחוו את משבר אמצע החיים (כולל שלי כן?), נתן לי כלים רבים שאיתם ביכולתי לעזור לכם במשבר שנראה כמו סוף העולם אבל מהר מאוד יכול להפוך לרגע מכונן בחיים!

לקבלת מידע נוסף ולקביעת אימון אישי שיעזור לכם להתמודד עם משבר אמצע החיים
צרו עמי קשר טלפוני או דרך האתר ואשמח לעמוד לשירותכם.

מוזמנים לקרוא עוד בנושא: התמודדות עם זוגיות במשבר


מוזמנים באהבה לאימון NLP לטיפול במשברי אמצע החיים
יוסי שטרית – בנתיב אחר
מאסטר NLP לצמיחה ואושר
נייד: ‪052-5555-466‬