משבר בזוגיות – אחד המשברים הקשים בחיים

בן או בת זוג טומנים בתוכם את אחת הבחירות החשובות שנעשה בחיים שלנו. בבחירה זאת אנו בעצם מבקשים לשתף את כל חיינו וליבנו עם אדם אשר אנו חשים אליו אהבה, קרבה, ובטחון. בעולמנו כיום זוגיות טובה ויחסים קרובים וממושכים הופכים אט- אט להיות מצרך נדיר. זוגות רבים מוצאים את עצמם אחרי הלילה הזוהר של החתונה בקשר שאינו מספק אותם, בחוסר תקשורת וברצון דווקא להתרחק ככל שהשנים עוברות, היינו – במצב של זוגיות במשבר. הסיבות העיקריות להיווצרותו של משבר כזה בזוגיות הן תסכול של אחד מבני הזוג, חוסר מימוש עצמי של אחד מבני הזוג או של שניהם, בעיות כלכליות, חוסר הסכמה לגבי דרך החינוך של הילדים ועוד…

ההיפוך של הרומנטיקה

משבר בזוגיות הוא לא דבר קל. קשר שמתפרק הוא תמיד הצד השני של כל אותם דברים יפים שיש בזוגיות. עם זאת, זה קורה המון ואתם לא לבד. יכול להיות שכרגע זה רק עובר לכם בראש, ואולי זה מרתיע אותכם אפילו לחשוב על כך, אבל לעתים עדיף להתעמת עם האמת כמה שיותר מוקדם על מנת שאולי יהיה אפשר להחזיר את הזוגיות למסלול הנכון. אם אתם בשלבים מתקדמים יותר של דבר שהחל באמת כמשבר בזוגיות והגיע אף לגירושין, מאוד חשוב לשמור על המצב המנטלי ולנהל נכון את המשבר הזה הן ברמה האישית והן ברמה הזוגית.

טיפול בזוגיות
מוזמנים לקרוא עוד בנושא:
התמודדות עם זוגיות במשבר
גם כשאני מתגרש – אני מוצלח


לא רק בעתות משבר בזוגיות

לאחרונה מתפתחת תופעה מבורכת של זוגות שמגיעים יחד לאימון על מנת להעצים את האהבה והזוגיות שלהם. הדבר נובע מהבנה, שככל שהזוגיות תהיה חזקה והבית יהיה עוצמתי – כך גם חייהם של כל אחד ואחת מהם יהיו מסופקים. במקרים אחרים זוגות נמצאים בצומת דרכים מסוימת ועולות שאלות לגבי חייהם המשותפים, והם זקוקים רק למספר אימונים זוגיים כדי להתקדם. אחרי הכול, זוגיות היא ממש כמו קבוצת כדורגל או כדורסל – לפעמים היא זקוקה למאמן כדי לקלוע לסל ולהצליח בחיים.

בשנותיי הרבות כמאמן נתקלתי בזוגות רבים שעברו משבר בזוגיות אבל הצליחו להחזיר את הזוגיות שלהם למסלול, כמו גם בגברים ונשים שהתגרשו, נקלעו למשבר נפשי לא קל ובעזרת אימוני NLP התחזקו מאוד ואף מצאו זוגיות חדשה.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה לצורך טיפול בזוגיות במשבר – צרו עמי קשר ואשמח מאוד לעמוד לשירותכם.

 


אתם מוזמנים באהבה לאימון NLP בנושא זוגיות ויחסים
יוסי שטרית – בנתיב אחר
מאסטר NLP לצמיחה ואושר
נייד: ‪052-5555-466‬