יוסי שטרית- נתיב האומץ

שינויים וצמיחה בקריירה

משבר קריירה – משבר שממנף לכם את החיים

בעולם המשתנה במהירה לנגד עינינו, משבר קריירה הוא אחד המשברים הנפוצים שאיתו מתמודדים הרבה מאוד אנשים. למעשה, יותר ויותר אנשים פונים לאימון קריירה על מנת לתכנן בצורה נכונה וחכמה יותר את מסלול הקריירה המתאים עבורם, וכתוצאה מאותו משבר קריירה, מבצעים שינוי קריירה מדהים. ניתן בהחלט לומר, שהתקופה בה אנשים עבדו באותו מקום עבודה במשך 40-30 שנה חלפה מהעולם, והיום אנחנו צריכים להתאים את עצמנו לדינמיות ולרוח של העידן החדש.

האם אתם מסופקים ממקום העבודה שלכם?
האם המקצוע שלכם מתאים לכישורים ולחוזקות שלכם?
האם אתם באמת אוהבים את מה שאתם עושים?
צמיחה בקריירה

לעשות מה שאתם אוהבים

הרבה אנשים מסרבים להכיר בעובדה שהם חווים משבר קריירה אמיתי, וזאת מתוך הפחד לעשות שינוי. אחרי הכול, שינוי קריירה הוא פעולה שתשפיע לא רק על החיים שלהם אלא גם על החיים של המשפחה, וחוסר הידיעה אם זה יצליח או לא – מונע הרבה פעמים מאנשים לבצע את המהלך. אבל, בעידן שבו אנחנו חיים קריירה כבר מזמן לא עונה רק על צורכי הפרנסה, אלא היא כזאת שאמורה לאפשר לנו לחוות הגשמה ומימוש אמיתיים. זה יכול לקרות רק, אבל רק, אם אנחנו נמצאים במקומות החזקים והטובים שלנו, ואם אנחנו באמת אוהבים את מה שאנחנו עושים.

משבר קריירה – יש מה לעשות

תהליך של אימון NLP לטובת שינוי קריירה עובד על אותן הנקודות החזקות שלכם, על האיזון העדין בין החיים האישיים לקריירה, וכמובן מספק לכם ייעוץ והכוונה במידה שאתם נמצאים בצומת דרכים או מרגישים חוסר מימוש במקום העבודה. ניהול נכון של הקריירה ימנע את השחיקה שמגיעה בדרך כלל כשאנחנו נמצאים במקום עבודה שכבר אינו מתאים לנו יותר מדיי זמן. השחיקה וחוסר המימוש העצמי יוצרים תקיעות, חוסר מוטיבציה, ואפילו בעיות בריאות.

כאדם שניהל חברות, ארגונים גדולים ומאות עובדים אני יודע לזהות משבר בקריירה, יודע לזהות חוסר מימוש ושחיקה בעבודה ואת המקום שאליו זה עלול להביא אתכם בחיים. בעבודתי כמאסטר NLP אני נפגש עם אנשים רבים בנושא של תכנון ושינוי קריירה ושל צמיחה נכונה בחיים.

מוזמנים לקרוא עוד בנושא: מאמר בנושא קריירה


מוזמנים באהבה לאימון NLP לטיפול בנושא של משבר קריירה
יוסי שטרית – בנתיב אחר
מאסטר NLP לצמיחה ואושר
נייד: ‪052-5555-466‬