יוסי שטרית- נתיב האומץ

שיפור דימוי עצמי

שיפור דימוי עצמי

דימוי עצמי הוא האופן בו אנו חווים ותופסים את עצמנו. האמונה שלנו לגבי הכישורים, הפוטנציאל והיכולות הפיזיות והנפשיות שלנו. האמונה הזאת לגבי מי שאנחנו יוצרת את הדימוי העצמי ומשפיעה באופן ישיר על הביטחון העצמי שלנו. אם אנחנו מאמינים שאנחנו לא מסוגלים, ולא יכולים, ו"מנמיכים" את עצמנו אזי שאנו סובלים מדימוי עצמי נמוך ושלילי לגבינו, כזה המצריך שיפור דימוי עצמי אם אנחנו רוצים לחיות חיים טובים יותר ומלאים יותר.

לעתים יש פער עצום בין התפיסה של החברה והסביבה לגבינו לאיך שאנחנו רואים ותופסים את עצמנו. ניתן לראות זאת בצורה מובהקת בסלבריטי שאנחנו מכירים מהארץ ומחו"ל. המון כישרונות גדולים בקנה מידה בין לאומי שסופגים אהדה והערצה בכל העולם אך הם בינם לבין עצמם חושבים שהם לא מספיק טובים, לא נראים טוב כפי שכולם חושבים, זקוקים לדיאטות או לשינויים חיצוניים עזים. המון מהמקרים נגמרים בצורה טראגית ובלתי נתפסת לאור הכישרון והערצה שהם קיבלו כל השנים. במקרה כזה כדאי מאוד לפנות אל אימון NLP המתמקד בתחום של שיפור דימוי עצמי.

שיפור דימוי עצמי

בטיפולים בשיטת ה-NLP המתמקדים בתחום של שיפור דימוי עצמי, אנחנו עובדים על החוזקות, ו"מחליפים" למעשה את האמונות שנוצרו אצלנו ומפריעות לנו בחיים. דרך דמיון מודרך וכלים נוספים נצליח להגיע אל המטרה – שיפור דימוי עצמי ושיפור ביטחון עצמי כאחד. 

במסגרת הטיפול אנחנו יוצאים למסע, שבו נגלה את הסיבות לדימוי העצמי הנמוך, נבין מאיפה הן באות ונעבוד על יצירת אמונות חדשות לגמרי, המתבססות על המציאות. בהדרכה מקצועית ומכילה, נוכל להגיע לתובנות חשובות ולעשות צעדים קדימה אל עבר יצירת דימוי עצמי חיובי וקבלה עצמית – שהיא לא פחות חשובה.

מספר אימונים של שיפור דימוי עצמי בשיטת NLP – ואתם תתאהבו בעצמכם מחדש.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת טיפולי שיפור דימוי עצמי – צרו קשר טלפוני או דרך האתר ואשמח לצאת למסע ביחד אתכם.

מוזמנים לקרוא עוד בנושא: דימוי עצמי


מוזמנים לאימון NLP לשיפור דימוי עצמי!
יוסי שטרית – בנתיב אחר
מאסטר NLP לצמיחה ואושר
נייד: ‪052-5555-466‬