טיפול בחרדות בשיטת NLP

תקופת חרדות ופחדים בחיים מרעידה את חיינו, מתישה את גופנו, מנתקת אותנו מהסביבה ומעצמנו. הגוף שלנו חווה התקפה עוצמתית של פחדים ומחשבות שליליות קיצוניות שלרוב מצליחות "למכור" לנו את "הסיפור" של החרדה ומצריכה טיפול בחרדות. אחרי הכל, פעם אתה מדמיין שאתה חולה במחלה סופנית, ופעם זה יכול להיות שעוקבים אחריך ועומדים לפרוץ לך לבית. החרדות מהתלות בך, הן עובדות 24 שעות ביממה וגורמות לך בסופו של דבר לחוות גם דיכאון. לא תמיד אנחנו מצליחים תחת המתקפה להבין מה הסיבה ומה הבעיה האמיתית, כי בזמן החרדה אנחנו עסוקים במגננה ובהישרדות. החרדות שלמעשה נוצרות בראשנו לעתים מופיעות כדי "לכסות" על פחד או בעיה אחרת, כשמשמעות הדבר  היא שהן מסיטות את הדיון מהבעיה האמיתית וגורמות לנו להתעסק רק בהן.

טיפול בחרדות ופחדים בשיטת NLP

טיפול בחרדות ופחדים בשיטת ה-NLP הוא טיפול מאוד יעיל, שכן הוא יוצר מיקוד באותן מחשבות קטסטרופליות ומודעות להן. במהלך הטיפול בשיטת NLP, דרך השפה החיובית והפעולות של דמיון מודרך, נוכל "לתכנת" מחדש את מערכת ההפעלה, להאיר על המקומות החשוכים ולהתחיל אט-אט לפזר את מסך העשן החרדתי, עד לחזרה מוחלטת של חיים חיוניים, מלאי אהבה ומשמעות.

טיפול בחרדות

אם אתם חווים חרדות ופחדים ורוצים להשתחרר מהם כדי שתוכלו לשפר את איכות החיים, טיפול בחרדות בשיטת NLP יכול מאוד לסייע לכם.

מזמין אותכם באהבה גדולה לאימון אישי NLP לטובת טיפול בחרדות כמו גם בטראומות. בעזרת מספר אימונים אפשר לצאת מזה ולראות את החיים ממקום חדש ונקי. ניסיוני הרב בתחום זה לימד אותי שגם מהמצבים הכי חשוכים אפשר לצאת כמנצח.

בואו ננצח את זה!

 

לקביעת אימון אישי לצורך טיפול בחרדות ובטראומות – צרו קשר בטל' ‪052-5555-466
או דרך האתר.
אשמח לעמוד לשירותכם. 

מוזמנים להעמיק עוד בנושא חרדות


מוזמנים באהבה לאימון NLP לטיפול בחרדות ופחדים
יוסי שטרית – בנתיב אחר
מאסטר NLP לצמיחה ואושר
נייד: ‪052-5555-466‬