טיפול בטראומות בשיטת NLPטיפול בטראומות

טיפול בטראומות הוא טיפול נדרש במצבים בהם אירועים טראומתיים שעברנו השאירו עלינו חותם שלילי ופוגעים בהתקדמות שלנו באחד או יותר ממסלולי החיים.

התמודדות עם אירועים טראומטיים היא למעשה התמודדות עם אמונות ומחשבות אשר נחרטו בנפשו של אדם לאחר חוויה עוצמתית שאותה עבר. זאת יכולה להיות חוויה של דבר מעליב שנאמר על ידי דמות נחשבת או נערצת, חלום מפחיד, פגיעה מילולית, מינית, פיזית. אחרי הטראומה חווים צונאמי של רגשות. הצפה עזה של פחדים. הפגיעה שהייתה קשה מנשוא עבורנו ועבור הנפש מותירה אותנו עם דימוי עצמי ירוד מאוד ועם רצון להסגר ולהתנתק מהסביבה. התמודדות כזאת מצריכה, הרבה פעמים, טיפול בטראומות מקצועי, המאפשר למטופל להשתחרר מהפחדים.

לדוגמה: אישה בת 36 שחוותה התעללות מינית מאביה, מצד אחד מאוד רוצה בזוגיות אבל מהצד השני עושה הכול כדי להכשיל אותה. היא מרגישה לא ראויה לזוגיות ולאהבה. היא לא מצליחה להאמין בעצמה ובגברים שהיא יוצאת איתם. בסוף כשהיא מוצאת גבר ראוי והקשר מתחיל להתקדם מהחשש להיפגע היא תעשה פעולות שירחיקו את הגבר ממנה. לאור מה שעברה זה מאוד הגיוני היות והגוף והנפש עברו טראומה חזקה. האישה, שעברה טיפול בטראומות בשיטת NLP, התחילה לדבר ב"שפה" חדשה, לחשוב מחשבות חיוביות שהחליפו את המחשבות הישנות, האמונות שלה מטיפול לטיפול השתנו וכשכל זה קרה האישה הרגישה אט-אט טוב עם עצמה, ולא מזמן היא צלצלה אלי וצעקה לי בטלפון: "יוסי, אני מתחתנת!!!" אני מודה שזלגו לי דמעות של אושר כששמעתי את זה.

אם חוויתם טראומה בחייכם אשר מונעת ממכם לחיות חיים מספקים, אם אתם תחת מתקפת חרדות אשר משביתה אותכם מכל פעילות, בבקשה אל תישארו עם זה לבד. ראשית, תנסו לשמור על פעולות היום-יום הקטנות ולהיות בעשייה (גם אם היא מאוד מאומצת עבורכם); תשתו לכם קפה, תעשו את הכביסות, תטיילו עם הכלב, תראו סרט עם בן או בת הזוג. הפעולות האלו לא פשוטות כלל בתקופה של חרדות או טראומות אבל בעשייה שלהם יש אמירה מצידכם שבה אתם בעצם משדרים שאתם לא מתכוונים לוותר על החיים!

מזמין אותכם באהבה גדולה לטיפול בטראומות בשיטת NLP, שיטה שהוכיחה את עצמה בהרבה מאוד מקרים. בעזרת מספר אימונים אפשר לצאת מזה ולראות את החיים ממקום חדש ונקי. ניסיוני הרב בתחום זה לימד אותי שגם מהמצבים הכי חשוכים אפשר לצאת כמנצח.

לפרטים חייגו: 052-5555-466 ואשמח לעמוד לשירותכם.