שיפור ביטחון עצמישיפור ביטחון עצמי

אנשים עם חוסר ביטחון עצמי או עם ביטחון עצמי נמוך, מתקשים לטפל בעצמם ואף להודות שזקוקים לטיפול כי גם למהלך הזה צריך ביטחון עצמי מסוים. הם תמיד יהיו מגובים בתגובות אוטומטיות כמו: "זה המזל שלי", "נולדתי למשפחה הלא נכונה" , "לעולם לא אדע לעשות את זה" , "לא כולם ראויים להצליח". השפה הזאת בשילוב חוסר היכולת להבין שהם זקוקים לעזרה מוביל לתמונת חיים עגומה שרק תלך ותדרדר ככל שהשנים יעברו. אימון NLP בתחום של שיפור ביטחון עצמי יכול לעשות פלאים – מניסיון.

בשנים האחרונות הרבה אנשים מוכשרים ומקסימים, כאלה שלא הצליחו לראות את הכישרון, הקסם והיופי שטמונים בהם מגיעים אליי לטיפול של שיפור ביטחון עצמי. אנשים אלה חיו חיים שליליים ואף מגנטו אליהם אירועים ואנשים שבמקום להעצים רק "הורידו" אותם עוד ועוד למטה. זה ממש כמו גלגל, מעגל קסמים שקשה מאוד לצאת ממנו: ביטחון עצמי נמוך מוביל לחוסר ביטחון גדול יותר, ולמינוס גדול מאוד בחיים. במשפט אחד אתמצת את הניסיון הרב שלי בעולם הביטחון והדימוי העצמי: אתם אינכם המחשבה והאמונה שלכם לגבי עצמכם – אתם עולם שלם שעוד לא טיילתם בו!!

אם אתם רוצים להכיר את העולם הזה ולשפר את איכות חייכם בצורה משמעותית – קבעו לעצמכם אימון NLP לטובת שיפור ביטחון עצמי, וכך תעשו את הצעד הראשון בדרך לשיפור הביטחון העצמי שלכם.

לדוגמה: גבר אחד היה מאוד נבוך ליצור קשרים בהפסקה של אחד מהקורסים שלמד. כולם כולל כולם דיברו, צחקו, שתו קפה יחד ושיתפו חוויות. אותו הגבר עמד בצד ושתק. הוא מאוד רצה להשתתף אך חוסר הביטחון שלו שיתק אותו. עם השנים כבר אמר לעצמו בראש: "זה החיים שלי וזהו" כדי שיוכל לחיות עם זה בשלום. הדימוי הנמוך שלו וחוסר הביטחון הגיעו מחוויות עבר שחווה, מסיטואציות שונות בהם הבין והאמין שהוא לא מספיק טוב, מעניין, וראוי לשוחח ככה סתם בהפסקה עם החברים. תפיסת האמונה הזאת שגויה כמובן ומצריכה טיפול יעיל על מנת לתקן את העיוות.

שיפור ביטחון עצמי בשיטת NLP מתבצע בדרך מאוד מעמיקה ויסודית, אך עם זאת לא מהירה מדיי – כזאת שמתאימה בדיוק לקצב שלכם וליכולת שלכם לשחרר את העכבות האישיות שמפריעות לכם.

אני יוסי שטרית, מאסטר NLP, מתמחה בהדרכה בשיטת ה-NLP לטובת שיפור ביטחון עצמי, ומזמין אתכם לגלות את עצמכם כמו שמעולם לא הכרתם.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת אימון לטובת שיפור ביטחון עצמי צרו עמי קשר טלפוני או דרך האתר
ואשמח להדריך אתכם ולהוביל אתכם במסע שלכם.