אימון אישי פריצת דרך NLP

אם החלטת על פריצת דרך בחייכם הרשו לעצמכם הסתכן קצת. להשליך את החסמים והתבניות שחייתם בתוכם שנים. זהו אימון שיגלה בתוככם חיות שמזמן לא הרגשתם. האנרגיה הזאת מצויה בכם מתאימה אם אתם מרגישים "תקועים" כבר יותר מדי זמן.
למי מתאים אימון פריצת דרך?

אימון אישי
אימון אישי
אימון אישי

האימון הזה מתאים לאנשים אשר הולכים לעבודה כבר זמן רב על "אוטומט", חסרי מוטיבציה ושמחת חיים. האימון הזה יכול להתאים אם התחלתם עשור חדש ובמבט לאחור אתם לא מסופקים ומרגישים בלבול בחייכם. האימון הזה מתאים למי שמרגיש "תקיעות" בנושאים מסויימים בחייו. אימון אישי פריצת דרך מתאים לאנשים המרגישים שהם הגיעו "לקו האדום" שלהם. הוא מתאים לאנשים שבשלים לפרוץ החוצה עם האמת שלהם שחיה בתוכה הרבה שנים אך למעשה לא קיבלה ביטוי. פריצת דרך משקפת רוממות רוח והחלטיות שיש בה שינוי דרמטי ביחס לחייכם.

 

לפעמים מדובר בשינוי קטן
מניסיוני הרב אני לא פעם נדהם מאותו שינוי קטן שיוצר פריצת דרך גדולה בחייו של המטופל. לעיתים זה כמו לפתוח איזה ברז מלא בחלודה שאחרי כמה שניות מתפרצים ממנו מים רבים. היופי בפריצת הדרך היא ההתרגשות הרבה, החששות ההתעלות שחש המטופל. לרוב זה קורה אחרי שנים רבות בחושך, בגישושים בעלטה אם בנושא קריירה, זוגיות, או ברמת ההגשמה האישית.
אורית (מדריכה בגני ילדים): "יוסי עם רוגע, שלווה, המון המון סבלנות, מה שמעניין את יוסי זה לקדם את הבן אדם. קודם כל שהבן אדם יצליח ויגיע לאן שהוא רוצה".


מוזמנים באהבה לאימון NLP פורץ דרך
יוסי שטרית - בנתיב אחר
מאסטר NLP לצמיחה ואושר
נייד: ‪052-5555-466‬