קופסת הפלאים לחיים משוחררים

דמיינו לכם קופסת פלאים שהייתם קונים בדולר, היא אמנם לא תשכפל לכם דולרים נוספים…

אבל אם יבטיחו לכם שיש מן קופסא כזו והיא תשחרר אתכם מכל מה שתוקע אתכם במהלך החיים והתקופות שבהם לא תחבקו אותה חזק ?!

לחיות באופן משוחרר זה בעצם לחיות בלי שדבר כלשהו תוקע או נתקע לכם באמצע הדרך.

מרגישים שאתם תקועים ולא מתקדמים?!

זה משהו שהוא באוויר , ביבשה  ובכל מחשבה שתופסת אתכם ואין מה שישחרר אותה ואתכם?!

אתם לגמרי צודקים. אתם לא לבד בתוך ההרגשה והתחושה הזו. יש רבים וכמעט שכולם במקום כזה או אחר בגלל דבר אחד או הרבה יותר ממנו מרגישים את התקיעות ואת העדר ההתקדמות. לעיתים זה ממש לאבד את חדוות החיים, את האמביציה למרות שהיא הייתה קיימת בכם עוד מהיום שהייתם ממש ילדים, אז לאן היא נעלמה ומדוע?!

קופסת הפלאים נמצאת אצל כל אחד ואחת מאיתנו. אנחנו פשוט לא ממש יודעים תמיד לגשת ולפתוח אותה ובתוך כך לגלות מה ההפתעות החבויות בה. בעצם חבויות בנו. על מנת למצוא ולעשות בה שימוש יעיל נכון ואף מהנה ומשחרר זה לדעת לקבל את ההחלטה הנכונה.

אז איך מקבלים החלטה נכונה ?!

לעיתים ולא אחת תחושת התקיעות נעוצה במחשבה שאתם מסוגלים לקבל החלטה ביכולת המסוגלות שלקבל אותה , כאשר ברמת הביצוע היא לא מגיעה למימושה.

התשובה לכך היא כמות המידע האינפורמטיבי שחסר לכם או נחסך מכם.

כאשר במקום אחד , קבוע וקיים בו אתם עובדים לא פותח לכם הזדמנויות אחרות ומתפתחות ולמרות זאת תישארו בו . אז למה בעצם ?! בדיוק מאותו המקום שטרם נחשפתם לאינפורמציה אחרת ואלטרנטיבות אחרות .

ומכאן יש איבוד באלנס . רמת איזון מחשבתי וביצועי שמכניסה אתכם למעין תקיעות שעלולה לעיתים להיות סכנה לנפש ולמי שאתם. מכאם נובעת גם קבלת ההחלטה אם לשנות כיוון ולבצע שינוי בכלל.

אתם צודקים !

קבלת החלטה על שינוי מקצועי, מעבר מגורים, חתונה או גירושין או כל  החלטה בסוגיות שונות נובעת מסגנון של : בוא נהמר ונראה מה קורה ?! חלק מכם יהמרו בעוד שאחרים רק יחשבו על ההימור ובפועל לא יבצעו אותו. ומאין לכם לדעת כי אכן מדובר בהימור ?!

קופסת הפלאים היא דמיונית, היא מטאפורה לחיים משוחררים הנובעים מקבלת החלטות שנכונות עבורכם. ללא סיכונים מצדכם זה אומר לדעת לאסוף קודם לקבלת ההחלטה את האינפורמציה והחקירה על כל החלטה שתקבלו.

מרגישים שאתם לא יודעים מאין להתחיל ולמה בדיוק התכוון המשורר… שיטת אימון מותאמת אישית מסייעת ליצור קופסא ובה מידע ייחודי ששייך לכל אחד ואחת מכם. כאשר המידע אינו דומה לקופסא של האחר. משום שכל אחד לחוד הוא אינדיבידואל וזו קביעה שאינה שייכת לאף קופסא.

עכשיו תנסו ליצור אחת כזו וגם לפתוח אותה …

יוסי שטרית – בנתיב אחר

052-5555466

אהבתם? מוזמנים לשתף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on pinterest

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר
לשיחה ראשונית ללא עלות

בה נדבר על מה הדבר המשמעותי שחשוב לך להתגבר עליו השנה
ואיך אני אוכל לעזור לאמן וללוות אותך בדרך.

לכתבות נוספות

משבר אמצע החיים

משבר אמצע החיים נתחיל בסיפור: לפני מספר שנים הופיעה מישל אובמה, רעיית נשיא ארצות הברית בטלוויזיה עם תספורת פוני חדשה. הציבור בארצות הברית נטרף. כאשר…

חלומות צריך להגשים

תסתכלו מסביבכם, אולי אתה רואים שולחן, כורסא. השולחן והכורסא  הינם אמתיים וקיימים בזמן ובמרחב. אולם לפני שהיו, הוא נוצרו לראשונה כמחשבה. למעשה, כל דבר…

לקביעת פגישה

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר  לשיחה ראשונית ללא עלות

מלא את פרטים בטופס

פתח צ׳אט
שלום,
איך אוכל לעזור?