מדריכים חינמים

בניתי 3 מדריכים חינמיים שיוכלו לעזור לך קצת להכיר את הדרך שאיתה ניצחתי בעצמי את כל הפחדים. כמאמן ומטפל רגשי ועסקי, הכרתי הרבה נשים וגברים שהתמודדו עם משברים, פחדים וחרדות והצלחתי לעזור להם לעלות על דרך האומץ. כדי להכיר אותי, וקצת מהכלים איתם אני עובד, ממליץ לך להוריד את אחד המדריכים (או את כולם) ולהתחיל לעשות פעולה קטנה. צעד קטן בדרך לשינוי. 

מדריך 1 - לנצח את הפחד

לפעמים זה מרגיש לנו כמו כספת שאי אפשר לפרוץ. המחשבות, החרדות, הפחדים משתלטים עלינו וזה מרגיש כאילו אין דרך להפסיק אותם. אין דרך לפרוץ החוצה מהלופ הזה שנכנסו אליו. בעזרת מודל האומץ, אני מאמין שיש דרך! צריך להכיר את עצמנו באמת. לדעת מה האמונות המגבילות שלנו ומה כן גורם לנו לביטחון. לאט לאט לקבל את עצמנו תוך כדי התקדמות של הדברים לעבר היעדים והמטרות שלנו. בסוף, המטרה שלנו היא ליצור לעצמנו מציאות שבה נדע לקחת את המושכות לידיים, לראות את הרגעים החיוביים ולדעת שהכל אפשרי.

מה במדריך?

במדריך הזה ריכזתי את 3 הדברים החשובים ביותר שיעזרו לך לצאת ממעגל הפחד ולהתחבר לאומץ. וגם בונוס – תרגיל שאפשר לתרגל לבד בבית שיעזור לך באופן מיידי כשהפחד מתחיל להשתלט עליך. 

מדריך להורדה לנצח את הפחד

מדריך 2 - שמונה דרכים להרגיש יותר באומץ

לצאת מהלופ ולהתחיל פתאום לחיות באומץ זה מאתגר. אבל חשוב לזכור שגם אמיצים – מפחדים. זה שיש לך אומץ לפעול לא אומר שהפחד נעלם. זה אומר שיש לך יכולת להתגבר עליו.

מה במדריך?

במדריך הזה ריכזתי את 8 הדברים החשובים ביותר שיעזרו לך לפעול באומץ. להתחיל להרגיש ביטחון לעשות צעד, לפעול, להראות נכונות למשהו שמפחיד אותך. להגיב למשימות, מטרות, חלומות ללא פחד – למרות החרדה והדאגה שממשיכים כל הזמן למשוך אותך למטה ולהדביק אותך למקום. במדריך הזה יש את התשובות איך להתחיל לחיות בנתיב האומץ.

מדריך להורדה לנצח את הפחד

מדריך 3 - GPS לאושר

האושר שלנו הוא לא יעד או מקום שאנחנו רוצים להגיע אליו. האושר שלנו הוא דרך חיים, בחירה שאנחנו לוקחים.
ולכן, חשוב לזכור שאפשר כבר עכשיו, ממש עכשיו – לבחור להיות מאושרים.

מה במדריך?

במדריך הזה פרטתי את כל הדברים החשובים שיאפשרו לך להתחיל לחייך באושר אמיתי כזה. אפשר תמיד לחזור ולהציץ במדריך כל פעם ששכחת איך להגיע לאושר שלך. בנק האושר שלך לא מוגבל אלא להיפך הוא כמו מגנט. ברגע שיהיו קצת רגעים של אושר, הוא ימשוך אליו עוד. אנשים חיוביים יזהו את תדר החיוביות שלך ויימשכו לזה.

מדריך להורדה לנצח את הפחד

איך אני הפכתי לאמיץ ומאושר?

אני יוסי שטרית, בן 53, נשוי ואב ל-3, ולפני 20 שנה עזבתי את עבודתי כמנכ"ל ומנהל של מאות עובדים והפכתי למטפל ומאמן רגשי ועסקי. בניתי בעצמי את מודל האומץ וזו הדרך המדויקת בעיניי למצוא את המוטיבציה שלנו ולהגשים כל חלום. יש לי מאסטר באימון NLP, ובמהלך המפגשים האישיים שאני מקיים, אני משתמש במספר כלים ושיטות שלמדתי במהלך השנים. לכל תהליך של אימון או ליווי, אני כמובן מגיע עם מזוודה של ניסיון מקצועי, עסקי, רגשי ומנטלי. 

חשבת להתחיל תהליך אימון או טיפול רגשי אבל זה נשמע לך קצת מפחיד?
אני אומר, כבר הגעת לכאן – למה לא להמשיך?
אפשר להוריד את אחד המדריכים או את כולם, אפשר להציץ קצת בתכניות ליווי באתר.
ואפשר פשוט לדבר איתי.

רק צריך למלא פרטים, ואחזור אליך הכי מהר שאוכל

לקביעת פגישה

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר  לשיחה ראשונית ללא עלות

מלא את פרטים בטופס

פתח צ׳אט
שלום,
איך אוכל לעזור?