אימון עסקי מנטלי

כשמגיעים אליי לאימון עסקי מנטלי בדרך כלל מבינים שלא מדובר רק בבעיה עסקית. לפעמים אנחנו רוצים לפתוח עסק אבל חוששים ממשהו. לפעמים העסק שלנו לא מצליח להתרומם כמו שציפינו. ולפעמים אנחנו רק רוצים העלאה או קידום וקשה לנו לעשות את הצעד.

כמי שניהל מעל ל-750 עובדים והתקדם במעלה הדרגות שוב ושוב, אני יודע שצריך אומץ כדי לפרוץ קדימה. לכן, בניתי את מודל האומץ שבעזרתו אנחנו נשלב יעדים ומטרות עסקיות יחד עם רגשות ואמונות פנימיות שאולי מגבילות אותנו. בתהליך של אימון עסקי מנטלי, נמצא את האמת הפנימית שלנו וכך נוכל לקבל את עצמנו ולצמוח קדימה.

למה הכוונה אימון עסקי מנטלי?

אנחנו קובעים פגישת ייעוץ ראשונית ואז בונים לנו תהליך מסודר בדרך ליעדים שלך. מדובר בסדרת מפגשים שבהם נדבר על האיזון העדין בין החיים האישיים שלך לבין החיים העסקיים שלך. כי בסוף הכל קשור.


במפגשים, נדבר על המצב האישי והעסקי שלנו. לפעמים נצלול פנימה ונקשיב לתחושה של שחיקה או חוסר מימוש. לפעמים נגלה שהעסק שלנו תקוע ולא מתקדם כמו שרצינו. ולפעמים, נרגיש שאנחנו צריכים לקפוץ מרכבת השגרה כדי לפרוץ את תחושת התקיעות בעבודה. בעזרת כלים שרכשתי לאורך 20 שנה – אני יודע לזהות את האמונות המגבילות שלנו. רק אחרי שנבין מה עוצר אותנו – נפיל חומות, נעז ונלך בנתיב האומץ.

מה מיוחד בתהליך אימון איתי?

נקשיב למטרות ולרגשות

כשמגיעים לעסקים לפעמים שוכחים את הרגשות. בתהליך האימון, אנחנו נבין שהכל קשור אחד לשני. לפעמים תקיעות בעסק או בעבודה קשורה לתקיעות אישית מחשבתית או משהו בזוגיות.

בזכות הניסיון שלי, אני יודע לזהות משברים דרך הקשבה לדקויות. אני פה כדי לדבר על הפחדים, החששות והחרדות ולשחרר אותם החוצה.

נאמין ביכולות וביעדים

כשאנחנו לבד בעסק או כשאנחנו באותה משרה כבר 30 שנה, לפעמים אנחנו מפסיקים להאמין שאנחנו יכולים. אנחנו פועלים על אוטומט ונותנים לפחדים לנהל אותנו.

אני פה כדי לגרום לך להאמין בעצמך מחדש. להוביל אותך לנתיב האומץ. כי רק כשמתחילים להרגיש תזוזה והתקדמות – נוצרת תחושת אמונה וביטחון בעצמנו.

 

נתקדם עם חיוך מהלב

כשאנחנו בוחרים קריירה או פותחים עסק אנחנו בדר"כ חושבים על הכסף ולא על הכיף. לפעמים מדובר בכלל בריצה ללא עצירה שאין לנו שליטה עליה.

אני פה כדי להזכיר לך לעצור, לנשום, לחייך ולאהוב את העבודה שלך. אלווה אותך בנתיב של התמדה, מסוגלות והרבה אומץ בדרך אל האושר העסקי שלך.

אילו כלים נשלב בתהליכי ליווי ואימון?

שיטת ה-NLP מאפשרת לשנות את הדרך בה אנחנו חושבים ומתנהגים. כך אנחנו יכולים להצליח לעשות שינויים ולהשיג את המטרות שלנו בחיים. בעזרת NLP אפשר לתקשר עם התת מודע. וכך, לגלות מה מפריע לנו או מונע מאיתנו להגיע למטרות שלנו.

 

שילוב של 3 אלמנטים. זיהוי האמת הטהורה של מי אנחנו ומה השורש שלנו. קביעת רצונות ויעדים שלוקחים בחשבון אמונות מגבילות ומעצימות שלנו. ובסוף התהליך בנתיב האומץ אנחנו מקבלים את עצמנו, מבססים ביטחון, מחזקים דימוי עצמי ויוצרים מציאות חדשה עבורנו.

 

טיפול טראנס-תרפי כלומר, טיפול דרך סוגסטיות ושימוש בשפת שכנוע והשפעה.

ע"י שימוש בכלים עמוקים שעובדים יחד עם התת מודע אנחנו יכולים לרפא את עצמנו ולהציע למוח שלנו פתרונות.

Eye Movement Desensitization and Reprocessing

זו דרך לעבד רגשות ע"י ריצוד עיניים. כל חוויה או אינפורמציה שאנחנו קולטים עוברת תהליך של עיכול ועיבוד. המידע המשמעותי עבורנו מופנם ומאוחסן בזיכרון שלנו והופך לכלי המשרת אותנו בהמשך הדרך.

הכסא הריק מגיע מעולם תרפיית הגשטאלט. גישה זו עוזרת לנו להרחיב את נקודות המבט בחיינו. דרך כך, אנחנו מודעים יותר ומגלים את התבניות הקיימות אצלנו והופכים אותן ליעילות יותר.

 

תמציות הפרחים עוזרות לנו להעלות למודעות דפוסי חשיבה ודרכי התנהגות מאוזנים ובריאים שתומכים בהגשמה שלנו. באמצעות התמציות אפשר לטפל במצבי לחץ וחרדה, לבנות ביטחון עצמי, לשפר יכולות אישיות ולרפא מחלות פיזיות.

 

מדובר באימון לחוסן מנטלי שמסייע לנו להסיר את המחסומים המנטליים הרגשיים. מחסומים שמונעים מאיתנו לממש את הפוטנציאל שלנו. אימון לחוסן מנטלי שואף להשיג את המטרה, להשתפר ולהתמיד בביצוע.

 

שיטה שעוזרת לנו להתגבר על דפוסים קוגניטיביים, התנהגותיים ואוטומטיים. דפוסים שמובילים למתח, דאגה ושחיקה. זו בעצם מדיטציה או תהליך התבוננות שיוצרים תחושה של רוגע ומחדדים את היכולת שלנו לזהות מה גורם לנו להגיב בצורה אוטומטית.

 

אוסף של כלים שנרכשו מתוך מעל ל-20 שנות ניהול שלי כמנהל ומנכ"ל חברה גדולה. יש דרכים להבין מה גורם לנו להתקדם ולהתפתח. לגעת בנקודות שזיהיתי שיכולות לעזור לנו להוביל צוות קטן או גדול ככל שיהיה. ככל שנבין מה מניע אותנו כבני אדם נוכל להבין איך להניע את העסק שלנו.

 

הנה כמה סיפורים אישיים

איפה עוד אפשר להכיר אותי?

יצרתי מבחר של הרצאות וסדנאות שיכולות לעזור לך לעשות צעד קטן לעבר מטרה גדולה. הרצאות שמדברות על חוסר ביטחון ודימוי עצמי, על תחושת הכישלון שלנו ואיך יוצאים משם להצלחות. וכמובן על מודל האומץ ואיך מנצחים את הפחד. ישנן גם סדנאות קבוצתיות שיכולות להיות לך כמקפצה החוצה בדרך לשינוי המיוחל.

בטח הזדהת והלב שלך כבר אומר לך יאללה – "זה הזמן שלי".
הזמן לעסק, לעבודה, לקריירה.
אני מאמין שיש לך את האומץ הדרוש כדי לעשות את הצעד, לקפוץ למים ולהגשים את החלום!

רק צריך למלא פרטים, ואחזור אליך הכי מהר שאוכל

לקביעת פגישה

אני מזמין אותך למלא פרטים ולקבוע איתי שיחת ייעוץ ללא תשלום.
בשיחה – נדבר על למה הגעת אליי, איך בנוי התהליך ומה חשוב לך לקדם…

רק צריך לכתוב שם, מייל וטלפון 
 ואז יופיע לך יומן שאפשר לסמן בו איזה יום ושעה נוח לך.

פתח צ׳אט
שלום,
איך אוכל לעזור?