הרצאות

כמאמן ומטפל רגשי ועסקי, בניתי 5 הרצאות מתוך רצון לעזור לכמה שיותר גברים ונשים להגשים חלום ולעשות את הצעד הבא ממנו הם חוששים. מדובר בהרצאות שנותנות דוגמאות, כלים, שיטות ויכולות ללכת בנתיב האומץ, לפעול מתוך מוטיבציה, להסתכל דרך משקפיים ורודים ולהאמין. פשוט לזכור ולדעת שאנחנו מסוגלים לעשות כל מה שאנחנו חולמים עליו.

מהישרדות לצמיחה והגשמה

50 דקות

איך קמים מתוך משבר? זו יכולה להיות טראומה נוראית בילדות או משבר גירושין באמצע החיים. לא משנה מה, אנחנו יכולים ללמוד לקום ולצמוח מזה. בהרצאה, אני משתף את סיפורי האישי. איך אני שרדתי מגיל 8 בו נאנסתי, ולאחר מכן הורי לא האמינו לי ובכל זאת הצלחתי להתקדם, להפוך למנכ"ל ולנהל מאות עובדים. כמובן שתוך כדי, התמודדתי עם חרדות, פחדים, דיכאונות ומה לא. למדתי לרפא את עצמי. רכשתי כלים, יכולות ובניתי את מודל האומץ שהוביל אותי לצמיחה והגשמה. והכי חשוב – הוביל אותי להיות מאמן ומטפל רגשי כדי לעזור לכמה שיותר גברים ונשים בחיים שלהם.

או כמו שוולט דיסני אמר: "If you can dream it, You can do it”

להיות הנהג או הנוסע בחייך

50 דקות

עד כמה הפחד מנהל לנו את החיים? האם הפחד משתק אתכם או דוחף אתכם קדימה?ישנם הרבה מחקרים שמראים ששינויים במצבי הרוח והכוונה לשינוי ברגשות שלנו הם תוצאה של מחשבות שליליות, אז מה היא בכלל מחשבה?מרבית מהאנשים רוצים להזיז את אותם המחשבות השליליות אך ללא הצלחה. בואו להבין אחת ולתמיד איך הדברים עובדים ולקחת שליטה על חייך.מרבית מהאנשים רוצים להזיז את אותם המחשבות השליליות אך ללא הצלחה. בואו להבין אחת ולתמיד איך הדברים עובדים ולקחת שליטה על חייך.

מחוסר ביטחון לאמונה ודימוי עצמי גבוה

50 דקות

איך מתחילים להסתכל במראה ולאהוב את מה שאנחנו רואים?
כל מיני מצבים בחיים, חברויות, אירועים בילדות או חוויות אישיות הובילו אותנו למצב של דימוי עצמי נמוך. חוסר ביטחון בכל מה שאנחנו עושים וחוסר יכולת לאהוב ולקבל את עצמנו. איך מצליחים לצאת מזה? איך מצד אחד מקבלים את התסכולים, הפחדים, הכעסים, שמנהלים ומעכבים אותנו ומצד שני מתחילים לחיות אחרת. מתחילים לראות הזדמנויות, מקבלים תחושת מסוגלות ואפילו מצליחים להנות.

בהרצאה, אני משתף חוויות מהמלחמה היומיומית שלי. אילו כלים רכשתי ועזרו לי לבסס ביטחון בעצמי קודם כל, ואז באחרים. איך הצלחתי להאמין שאני מסוגל. ומה גרם לי להמשיך לטפל ולאמן כדי לאפשר לכמה שיותר גברים ונשים להרגיש שגם הם יכולים לעשות כל מה שהם רוצים!

או כמו שמארק טווין אמר: "כדי לחיות חיים מלאי הגשמה, אנחנו צריכים ליצור את 'הדבר הבא' של חיינו. ללא חלומות ומטרות – אין חיים. יש רק קיום, וזאת לא הסיבה שאנחנו כאן"

מתחושת כישלון לבניית הצלחה ומנהיגות מעשית

50 דקות

איך מעלימים את תחושת הכישלון?
לפעמים אנחנו מרגישים כישלון כהורים, כעובדים או כבני או בנות זוג. איך קמים מהתחושה הזאת ובכל זאת מצליחים לנצח את הפחדים והשדים ולהתקדם אל עבר החלומות שלנו?
לכולנו יש אמונות מגבילות ואמונות מעצימות. בהרצאה, אני גם משתף בחווית הכישלון האישי שלי ואיך היא חסמה אותי בדרכי המקצועית והאישי. וגם, נותן כלים פרקטיים שיאפשרו לך להתקדם, להציב מטרות אפקטיביות ולגרום לתהליך של תנועה. כן, זה אפשרי להתחיל להרגיש שהדברים מתקדמים, לספור הצלחות ולהנות מהדרך. תמיד חשוב לזכור שכדי להתקדם, יש גם נפילות וכשלונות – אבל זו הדרך שלנו להגשמת החלומות.


או כמו שריצ'רד ברנסון אמר:
".You don't learn to walk by following rules. You learn by doing and falling over"

ביטחון עצמי ואומץ

מאיפה מקבלים ביטחון? מה, הוא פשוט יום אחד דופק בדלת?

השימוש במושג ביטחון עצמי הוא נפוץ מאוד, גברים ונשים נוטים להגדיר את עצמם כבעלי ביטחון עצמי רב או חסרי ביטחון עצמי. אבל מה בעצם מסתתר מאחורי המילים 'ביטחון עצמי'? מה המשמעות המעשית הפרקטית של מישהו או מישהי שיש להם ביטחון עצמי ואיך זה בא לידי ביטוי בסיטואציות ביום יום?
בהרצאה, אני משתף ונותן כלים שיעזרו לנו לזהות את הדרך בה אנחנו מתנהלים מנקודת מבט קצת אחרת. נשוחח על שאלות ותשובות שאנחנו נותנים לעצמנו ואלו טכניקות יעזרו לנו לעלות בנתיב חדש של אומץ אמיתי ואמונה בעצמנו מבפנים. מהלב.

"האומץ להיות אני - ולפעול"

האם אומץ זה משהו שנולדים איתו או שלומדים להיות אמיצים? האם כולנו יכולים להביא אומץ לחיים שלנו ולהתחיל לנהל את הפחדים שלנו?

בהרצאה, אני משתף את כל התחושות שחוויתי סביב פחדים והיכולת להשתלט עליהם ולנהל אותם. איך בניתי את מודל האומץ ואיך קיבלתי אומץ בעצמי. נראה מה חוקרים בדקו וגילו לגבי גברים ונשים ואיך חלקנו אמיצים יותר מאחרים. נבין האם האומץ הוא הדבר הזה ש-מקים אותנו על הרגליים וגורם לנו להתמודד עם הפחדים שלנו? בהרצאה, אני נותן כלים איך אפשר לגלות את האני האמיתי שלנו ולהתחיל לפעול בדרך שמתאימה לנו ובקצב שלנו. בנחישות. בהתמדה. ובאומץ.

הנה כמה דברים עליי

אני יוסי שטרית, בן 53, נשוי ואב ל-3, ואני עוזר לאנשים למצוא את האומץ, לחפש את המוטיבציה ולהגשים כל חלום. אני מטפל ומאמן כ-20 שנה. יש לי מאסטר באימון NLP, ובמהלך המפגשים האישיים שאני מקיים, אני משתמש במספר כלים ושיטות שלמדתי במהלך השנים. לכל תהליך של אימון או ליווי, אני כמובן מגיע עם מזוודה של ניסיון מקצועי, עסקי, רגשי ומנטלי. מודל האומץ שבניתי מכיל את השילוב בין הניסיון שלי כמנהל ומנכ"ל של מעל ל-750 עובדים לבין ניסיון חיים מאתגר במיוחד ואינטליגנציה רגשית גבוהה.

צפית באחת ההרצאות ובא לך עוד? הזדהת והרגשת בלב שזה הזמן להתחיל תהליך ליווי?
 נשאר רק לעשות את הצעד הראשון, למלא פרטים, ואדבר איתך תוך כמה שעות (אפילו קודם)

רק למלא פרטים, ואחזור אליך הכי מהר שאוכל

רוצים לשמוע את הרצאה

אני מזמין אותך למלא פרטים ונעדכן אותך לגבי
הרצאות קרובות שתוכל להירשם ולהשתתף

רק צריך לכתוב שם, מייל וטלפון 

לקביעת פגישה

אני מזמין אותך למלא פרטים ולקבוע איתי שיחת ייעוץ ללא תשלום.
בשיחה – נדבר על למה הגעת אליי, איך בנוי התהליך ומה חשוב לך לקדם…

רק צריך לכתוב שם, מייל וטלפון 
 ואז יופיע לך יומן שאפשר לסמן בו איזה יום ושעה נוח לך.

פתח צ׳אט
שלום,
איך אוכל לעזור?