הרצגה 'קפה עם חלב'

הצגה משולבת עם הרצאה

אחרי שטיפלתי בעצמי והרגשתי מוכן, הייתי חייב לצאת עם ההרצגה 'קפה עם חלב'. זו הצגה שמעמידה סצנות מתוך חיי שאיתן התמודדתי. ההצגה מעבירה תחושות, רגשות, ריחות ומחשבות שהלכו איתי במשך שנים עד לסגירת מעגל שעשיתי מול הורי. כשהייתי ילד בן 8 נאנסתי, אבל הרגשתי שנאנסתי שוב כשסיפרתי להורי את מה שקרה והם לא הקשיבו. ההצגה מעלה לדיון נושאים של דימוי עצמי ודימוי גוף, זיהוי סימנים שמצביעים על פגיעה, מקומם של ההורים והסביבה בסיטואציה כזאת ועוד הרבה נקודות חשובות בנושא. אחרי ההצגה, אני שם כדי לדבר על זה. כדי לענות על שאלות. כדי לעזור להפוך את הקושי ליתרון!

סיפור חיי המרגש ומעורר ההשראה  הומחז ומציג נקודות משמעותיות בחיי באופן מרגש באמצעות שחקן.


ההרצגה 'קפה עם חלב' נשמעת לך מעניינת
ומתאימה לצוות שלך, לעובדים או לתלמידים – מעולה!
רק צריך ללחוץ כאן כדי לתאם תאריך ומקום. 

לאורך המופע, סצנות המאירות את האירועים המשמעותיים בחייו של יוסי בדרמטיות המעצימה את החוויות בסיפורו. כך שהצופים אינם יכולים להישאר אדישים אליו. 

בסיום ההרצגה נקיים רב שיח פעיל עם יוסי והשותפים ליצירה יחד עם הקהל, למענה על שאלות ומתן כלים לתובנות אישיות להתמודדות עם מצבים מורכבים במסע החיים.

הנושאים שעולים בהרצגה
  • זיהוי הסימנים המצביעים על פגיעה.
  • הקשבה מול אטימות.
  • דימוי עצמי ודימוי גוף.
  • ערכים של חברות, עזרה הדדית והעצמה.
  • איך מרגישים כשחווים פגיעה.
  • מקומם של ההורים, הבית והמשפחה.
  • מקומה של הסביבה, החברים.
  • לצמוח מתוך ייאוש.
  • ללכת עם הרצונות שלך עד הסוף לא לפחד לטעות ולא לפחד להיכשל.
  • איך להפוך את הקושי שלך ליתרון.

קצת עלי

אני יוסי שטרית, בן 53, נשוי ואב ל-3, ואני עוזר לאנשים למצוא את האומץ, לחפש את המוטיבציה ולהגשים כל חלום. אני מטפל ומאמן כ-20 שנה. יש לי מאסטר באימון NLP, ובמהלך המפגשים האישיים שאני מקיים, אני משתמש במספר כלים ושיטות שלמדתי במהלך השנים. לכל תהליך של אימון או ליווי, אני כמובן מגיע עם מזוודה של ניסיון מקצועי, עסקי, רגשי ומנטלי. מודל האומץ שבניתי מכיל את השילוב בין הניסיון שלי כמנהל ומנכ"ל של מעל ל-750 עובדים לבין ניסיון חיים מאתגר במיוחד ואינטליגנציה רגשית גבוהה.

"אני מאמין שכדאי לו לאדם לחיות מתוך מקום של הכרת תודה והוקרה על כל מה שיש לו ועל כל מה שהוא עשה ועושה בחייו. לשאוף לממש ולהגשים את עצמו ולא לתת לחיים לחלוף ללא ניסיון למצוא אושר."

 

המלצות של הצופים ב- הרצגה ׳קפה עם חלב׳

מירה טלמור
מירה טלמור
קרא עוד
יוסי, הרצגה מטלטלת ומעוררת, כמה אנחנו ערים לסביבה ולאנשים שסביבנו, לאהובים שלנו, אפילו לבני המשפחה שלנו שאיתם אנחנו חיים ביום יום ולא בדיוק יודעים מה עובר עליהם. הצגת מופת, השחקן אורי נועז שהצליח להמחיש את האירועים המדוברים, הצגת חובה!!
גלית בן עמי
גלית בן עמי
קרא עוד
יוסי שטרית היקר, תמיד היית איש מיוחד, רגיש מאוד. אתה אמיץ במיוחד להביא את הטראומה שלך לקדמת הבמה על מנת שאחרים ילמדו מכך להסתכל לפחד בעיניים ולנצח אותו. חשוב לא פחות המסר שלהורים יש אחריות על נפש ילדהם וחשוב שיראו אותם וישימו לב. אתה עושה שינוי אמיתי בעולם. אתה הדבר האמיתי💕
מזל גלזר
מזל גלזר
קרא עוד
לאורך כל ההצגה ישבתי מרותקת, יוסי מצליח להעביר את תחושת ההתמודדות העוצמתית. ושם את הלב הענק שלו על השולחן. הוא מתמודד עם האונס, החברים עם ההורים ועם הרעש והחרדה. הדרך קשה ולמרות הכל...הוא בונה בית שבו מדברים, שבו שומעים ומחבקים. וגולת הכותרת של ההתמודדות הזו זה הטיפול, העזרה והיד שאתה מושיט למתמודדים אחרים להתמודד ולהצליח דרך נתיב האומץ. הרצגה אמיצה ומומלצת, שמחה מאד שנחכתי. ויוסי אתה יחיד מיוחד ו...מוצלח🙏🏼❣
הקודם
הבא
אבי דלמדגוס
אבי דלמדגוס
קרא עוד
יוסי היקר תודה על ערב עוצמתי וחשוב מאוד על הסיפור המרגש שלך ועל מסר חשוב כי חייבים לפתוח את העיניים ולהיות מעורבים בחיי הילדים שלנו. בהחלט זה מאוד אמיץ לעמוד מול קהל ככה חשוף ולגולל את סיפור האונס. הכי חשוב שיצאת מזה מחוזק יותר והיום אתה הפכת ממטופל למטפל. שאפו על המשפחה הענקית שלך. הצגה חובה לכל אחד מאיתנו
מיכל ידגר
מיכל ידגר
קרא עוד
היה מופע מרגש ומטלטל, אכן יצאתי עם המון מחשבות ו קודות מבט נוספות. אני גאה בך שאתה עושה את ההרצגה הזאת וחושף את עצמך וברור לי שזה לא פשוט.
עו"ד לימור גרסרו
עו"ד לימור גרסרו
קרא עוד
אמיץ, מרגש ונוגע ללב. אתמול בערב צפיתי בהרצגה קפה עם חלב, של יוסי שטרית - נתיב האומץ שאיתו על הבמה השחקן המוכשר אורי נועז. יוסי ילד בן 8, נער, בן של... חבר של... בן הזוג והבעל של... ויוסי האבא, אני גאה בך על עצם יכולתך לעמוד מול קהל ולשתף את סיפור חייך ושאתה משמיע את קולם של הרבה מאוד ילדים/ות, נערים/ות, גברים ונשים שנפגעו (וזה לא משנה מה סוג הפגיעה וסוג האלימות, הרי בסופו של דבר מי שנפגע רק רוצה שיראו אותו, יקשיבו לו, ישמעו את זעקתו ויזהו שהוא זקוק לעזרה). אתה עשית אתמול את מה שבעיני הוא בלתי אפשרי. רק מי שמזדהה איתך, יכול להבין שהרגע על הבמה הוא קשה, אבל מה שיותר קשה, זה ההכנות שלך לקראת המופע.....לילות בלי שינה, התנתקות מהסביבה, התכנסות הפנימית, נפילות רגשיות, ההתמודדות שוב עם הרגעים והחוויות, ורק ימים לאחר המופע מגיע השחרור הנפשי, האבנים שנופלות מהגוף ותחושת ההקלה. מורידה בפניך את הכובע על הכוחות והיכולות לעמוד בזה!!! הדיון הפתוח עם הקהל לאחר המופע היה מרגש. השאלות שעלו ממחישות כמה מי שלא חווה פגיעה לא יבין עד כמה רגע הפגיעה הוא רגע שחולף וההתמודדויות לאחר מכן, עם עצמנו והסביבה, הם הקושי שנשאר לעולמי עד. שמחתי שהגעתי וצפיתי במופע שלך. ריגש אותי במיוחד לשמוע שסגרת מעגל עם הוריך ומשפחתך מה שאני לא הצלחתי לעשות. מאושרת בשבילך על המשפחה הפרטית שלך והאבא שהפכת להיות. מברכת אותך על הכוחות שבך, לעזור היום לכל כך הרבה אנשים, שאתה שומע אותם ומושיט להם יד, מעצים ומעניק להם כלים לחיים בריאים ושפויים יותר. ערב עוצמתי ומרגש שחדר לעצמות וחשוב שיועבר בכל פורום אפשרי (תנועות נוער, בתי ספר, עמותות, ארגונים, עיריות, רשויות מקומיות, כל ארגון וכל עסק), היא גם מאושרת משרד החינוך ומשרד הביטחון. אוהבת אותך יוסי והכי גאה בך. חיבוק ענק - לימור. . לימור גריסרו, חברה בפורום מניעת אלימות במשפחה ואלימות מינית מועצה אזורית דרום השרון ועורכת דין בתחום דיני המשפחה וגירושין ומגשרת ליישוב סכסוכים בדרכי שלום, בעלת הבית לגישור משפחתי. די לאלימות. תתבוננו, תקשיבו ותושיטו יד לעזרה.

כתבו על ההרצגה קפה עם חלב

ערוץ 13
"בכל יום נלחמתי בפחד וקפצתי למים מחדש"

מסלול החיים של יוסי, קיבל מפנה לא מתוכנן כשהיה ילד בבית הספר היסודי: "בגיל 8…

לוגו וואלה
"הדרך להצלחה עוברת בנתיב האומץ"

ככל שמתבגרים לומדים עוד על עצמנו וניסיון החיים מלמד כי הכוחות הכי גדולים של אדם טמונים בו, רק צריך לדעת איך ליישם זאת נכון,

לוגו כלכליסט

השביל הזה מתחיל כאן: יוסי שטרית מציע לכם ללכת בדרך חדשה

חייתי בהרגשה שאין לי אף אחד בעולם לסמוך עליו מלבד על עצמי. שמרתי הכל בפנים, והתנהגתי כביכול כאילו הכל כרגיל.

ההרצגה ׳קפה עם חלב׳ נשמעת לך מעניינת? 

רק למלא פרטים, ואחזור אליך הכי מהר שאוכל

פתח צ׳אט
שלום,
איך אוכל לעזור?