הרצגה 'קפה עם חלב'

הצגה משולבת עם הרצאה

אחרי שטיפלתי בעצמי והרגשתי מוכן, הייתי חייב לצאת עם ההרצגה 'קפה עם חלב'. זו הצגה שמעמידה סצנות מתוך חיי שאיתן התמודדתי. ההצגה מעבירה תחושות, רגשות, ריחות ומחשבות שהלכו איתי במשך שנים עד לסגירת מעגל שעשיתי מול הורי. כשהייתי ילד בן 8 נאנסתי, אבל הרגשתי שנאנסתי שוב כשסיפרתי להורי את מה שקרה והם לא הקשיבו. ההצגה מעלה לדיון נושאים של דימוי עצמי ודימוי גוף, זיהוי סימנים שמצביעים על פגיעה, מקומם של ההורים והסביבה בסיטואציה כזאת ועוד הרבה נקודות חשובות בנושא. אחרי ההצגה, אני שם כדי לדבר על זה. כדי לענות על שאלות. כדי לעזור להפוך את הקושי ליתרון!

ההרצגה 'קפה עם חלב' נשמעת לך מעניינת
ומתאימה לצוות שלך, לעובדים או לתלמידים – מעולה!
רק צריך ללחוץ כאן כדי לתאם תאריך ומקום. 

קצת עלי

אני יוסי שטרית, בן 53, נשוי ואב ל-3, ואני עוזר לאנשים למצוא את האומץ, לחפש את המוטיבציה ולהגשים כל חלום. אני מטפל ומאמן כ-20 שנה. יש לי מאסטר באימון NLP, ובמהלך המפגשים האישיים שאני מקיים, אני משתמש במספר כלים ושיטות שלמדתי במהלך השנים. לכל תהליך של אימון או ליווי, אני כמובן מגיע עם מזוודה של ניסיון מקצועי, עסקי, רגשי ומנטלי. מודל האומץ שבניתי מכיל את השילוב בין הניסיון שלי כמנהל ומנכ"ל של מעל ל-750 עובדים לבין ניסיון חיים מאתגר במיוחד ואינטליגנציה רגשית גבוהה.

"אני מאמין שכדאי לו לאדם לחיות מתוך מקום של הכרת תודה והוקרה על כל מה שיש לו ועל כל מה שהוא עשה ועושה בחייו. לשאוף לממש ולהגשים את עצמו ולא לתת לחיים לחלוף ללא ניסיון למצוא אושר."

 

המלצות של הצופים ב- הרצגה ׳קפה עם חלב׳

ההרצגה ׳קפה עם חלב׳ נשמעת לך מעניינת? 

רק למלא פרטים, ואחזור אליך הכי מהר שאוכל

פתח צ׳אט
שלום,
איך אוכל לעזור?