תוכניות ליווי

לפני שאתחיל להסביר לעומק על תוכניות ליווי כדי לדייק מה מתאים לך, אני רוצה שקודם כל נבין מה זה נתיב האומץ. חשוב לדעת שמודל האומץ יכול לעזור לך להתקדם אל עבר פריצות דרך משמעותיות. זו הדרך לרפא את עצמך ולהתחיל להרגיש, לחיות, לחייך ולהגשים חלומות.

מודל האומץ - על קצה המזלג בנתיב האומץ.

במודל האומץ, המטרה שלנו ליצור חיבור בין האמת הפנימית הטהורה שלנו והאמונות המגבילות לבין החזון והייעוד שלנו. ברגע שנמצא את החיבור ונצליח לבנות תהליך עם מעטפת של מוטיבציה ותמיכה – נוכל להתקדם לעבר הקבלה העצמית שלנו. ככל שנקבל ונאהב את עצמנו, הביטחון שלנו יגדל ונצמח קדימה.

שיחת יעוץ חינמית

בשיחה הראשונית שלנו קודם כל נכיר. אני אשמע מה מפריע לך ומה בעצם גרם לך לחשוב על תהליך ליווי אישי או עסקי. אני אספר לך קצת עליי, על התהליך והאופציות הקיימות בשבילך. יחד נבין אם זה מתאים לך, איך אני יכול לעזור והאם יש בינינו מה שנקרא חיבור ראשוני כדי לצאת לדרך.

פגישת ייעוץ לקראת ליווי

כדי לבחור איזו תכנית ליווי תתאים לך כמו כפפה ותעניק לך מענה למה שיושב לך בלב, חשוב שנשב וניפגש. בפגישת ייעוץ אנחנו נדבר על הפחד הזה שיושב לך בקרביים. ניגע במחשבות שלא יוצאות לך מהראש כל היום. נקשיב לאני האמיתי שלנו, זה שלא רוצה להירגע, שלא רוצה לנוח ושמציק לנו או משתק אותנו. בפגישת ייעוץ נבחר את התהליך שמתאים בדיוק לך. לאופי שלך, לקצב שלך.

ליווי אישי מנטלי רגשי

כדי לרפא את עצמנו וליצור שינוי – צריך הרבה אומץ ותעוזה. אבל חשוב שתמיד תהיה איתנו גם חמלה והקשבה פנימית. בתהליך ליווי אישי, אני אהיה פה איתך, גם בין הפגישות האישיות. אני עונה להודעות, אני זמין ולא מוותר לך. מתוך הניסיון המקצועי והאישי שלי אני יודע להקשיב גם לשתיקה שלך. גם כשקשה לך לדבר על משהו מסוים. גם כשאפילו לא ברור לך אם בכלל יושב לך משהו בלב.

בתהליך הליווי, אני מזהה את הקושי, אני מראה לך את הדרך לגלות גם בעצמך ועוזר לך לפתח את שריר האומץ. זה לא משנה אם מדובר בקושי בדימוי עצמי, התמודדות עם חרדות, משבר גירושין או שינוי בקריירה. בתהליך ליווי אישי, אלמד אותך כלים ויכולות לצאת מכל מצב.

 

אימון עסקי מנטלי

לפעמים גם כשאנחנו יודעים שאנחנו רוצים להקים עסק, להחליף עבודה או לבקש העלאה – אנחנו מתקשים לעשות את זה. משהו עוצר אותנו. משהו עמוק בפנים שלפעמים אנחנו בכלל לא מודעים שהוא קיים.
כמנהל ומנכ"ל לשעבר של מעל ל-750 עובדים, אני יודע שגם בעסקים צריך לגעת ברגש שלנו. אנחנו עדיין בני אדם ויש דברים שמניעים אותנו ויש מחשבות שעוצרות אותנו. וחשוב שנשים לב אליהם.

בעזרת תהליך ליווי עסקי אבל גם מנטלי – נמצא את הנתיב לאומץ שלנו לפרוץ את הדרך קדימה. נשלב את היעדים והמטרות יחד עם האמונות הפנימיות וכך נתקדם לעבר קבלה עצמית וצמיחה.

הנה טעימה מסיפורים על תהליך הליווי איתי

איפה עוד אפשר לשמוע אותי?

בזכות מודל האומץ, הצלחתי בעצמי לצאת ממקום עבודה מכובד של מנכ"ל חברה גדולה ולעבור לכובע המטפל והמאמן שתמיד היה קיים אצלי. גם כשהייתי מנהל, הייתי מאמן ומטפל. לא הפסקתי ללמוד, לרכוש כלים ולעזור לאחרים ולעצמי. מאחר וזה באמת בוער בי להעביר את הידע הזה הלאה, בניתי כמה הרצאות וסדנאות קבוצתיות. כאלו שיגרמו לך להתחיל לצוף למעלה, לצאת מהחושך, לעשות מעשה ולהתחיל להאמין בעצמך.

אני כאן כדי לעזור לך לצאת לדרך בנתיב האומץ.

ממליץ להתחיל עם אחד המדריכים המוכרים שלי
 'המדריך לנצח את הפחד '.
הלוא הוא זה שמשתק ומנהל אותנו בסופו של דבר, וכן, אפשר לצאת מהלופ הזה!

רק צריך למלא פרטים והמדריך אצלך במייל.

לקביעת פגישה

אני מזמין אותך למלא פרטים ולקבוע איתי שיחת ייעוץ ללא תשלום.
בשיחה – נדבר על למה הגעת אליי, איך בנוי התהליך ומה חשוב לך לקדם…

רק צריך לכתוב שם, מייל וטלפון 
 ואז יופיע לך יומן שאפשר לסמן בו איזה יום ושעה נוח לך.

פתח צ׳אט
שלום,
איך אוכל לעזור?