סדנאות

סדנאות היא דרך נפלאה להיפתח, להתחיל תהליך כחלק מקבוצה. לפעמים יותר קל לנו לשתף חוויות כשאנחנו לא לבד בזה. לפעמים כשאנחנו ביחד בתהליך, זה מרגיש יותר נכון. לכן בניתי 2 סדנאות (קצרה וארוכה) כדי לתת לך דלת כניסה לתוך תהליך של שינוי. לאפשר לך להעז, לעזור לך ליצור מוטיבציה ואמונה בעצמך שבאמת אפשר להגשים כל חלום.

סדנת מקפצה - להרגיש טוב כאן ועכשיו

4 מפגשים

אם יש לך תחושה כזאת שאין הצלחות ואין התקדמות כי מכל דבר יש המון המון פחד. מתח. תסכול. חרדות. אני פה כדי לתת לך יד וביחד לקפוץ למים ולעשות קודם כל, שני דברים חשובים:

  1. התמודדות – תת מקום להרגיש את הרגשות המפחידים. להבין שזה לגמרי בסדר. רגשות שליליים קיימים בנו. אנחנו צריכים לדעת להתמודד עם הפחדים ולאט לאט גם לשלוט בהם.
  2. התגברות – בעזרת סביבה תומכת ומפגשים אפקטיביים – מצד אחד, אתן לך כלים להכיל את החששות והפחדים ולדעת שהם שם. מצד שני, אעזור לך להבין איך להתקדם הלאה. איך כן לעשות את הצעד. איך כן להצליח לנשום ולהירגע. 

למי זה מתאים?

מה חשבו על הסדנאה

משהו קטן שחשוב לזכור

מחקרים מראים שמספיק שאנחנו מזהים את מה שמפריע לנו בלב –
וכבר העוצמה הרגשית של הדבר הזה שמפריע לנו פוחתת ב-26 אחוזים !

סדנת מים עמוקים - לנצח את הפחד דרך אומ"ץ

12 מפגשים

אם יש לך תחושה של שגרה עמוסה, לחץ תמידי ואין לך אפילו רגע אחד לעצור – זה סימן שהגיע הזמן. ההרגשה הזאת של סטרס, פחד ואפילו מועקה לא עושה לנו טוב, לא לנפש ולא לגוף. הסדנה הזאת היא בדיוק הדבר שיגרום לך לעצור רגע, לנשום ולהתגבר על הפחדים בדרך לניצחון. מה נעשה בסדנה?
נפעל בשני מישורים:

  1. בירור מטרה ויצירת התלהבות – עצם זה שהגעת לסדנה הזאת, סימן שיש לך איפשהו בפנים עמוק, רצון, מטרה, חלום או כל דבר שיושב לך בבטן כבר הרבה זמן ובא לך להגשים. אני פה כדי לעזור לך להבין מה זאת המטרה הזו ששווה לך להתאמץ בשבילה. אני יחד עם הקבוצה, ניצור סביבה תומכת, שמניעה, מקדמת ומאפשרת. אני אעזור לך לבנות תכנית עבודה למען המטרה. וכמובן, אלווה אותך בדרך האומץ ליצירת תחושת מסוגלות והתקדמות. בסוף הסדנה, תהיה לך תחושה שהכל אפשרי!
  2. קבלת כלים להתמודדות עם מכשולים – תוך כדי בניית התכנית לקידום החלום יצוצו להם תחושות כמו פחד, אי ודאות וחוסר ביטחון. אני פה כדי לתת לך ארגז כלים שיעזרו לך להתמודד עם המכשולים שיבואו בדרך. שיתמכו בך אחרי כל נפילה ויעזרו לך לקום ולהתגבר. בעזרת הכלים שאתן לך בסדנה – איכות החיים שלך תשתפר!

למי זה מתאים?

מה חשבו על הסדנאה

חולמת, מאמינה, מנהיגה

מפגש של שעתיים וחצי

3 סימנים שאת צריכה לחלום ולהאמין כדי להפוך להיות מנהיגה בחייך.הרבה נשים מתעוררות חסרות אנרגיה ולא ממש יכולות לאסוף את עצמן ולהתחיל את יום העבודה שלהן אם הם שכירה ואם את עצמאית בעלת עסק. היום שלהן מתמשך והם מחכות כבר לשעות הערב לחזור הבייתה רק ששם זה ממשיך והם מוצאים את עצמם יושבים מול הטלוויזיה מזפזפים עד שמגיע הזמן להיכנס למיטה כי סוף סוף הסתיים היום. רק שהם במיטה מתחילות המחשבות הטורדניות ועם המון שאלות כמו למה היום שלי היה ככה, למה לא עשיתי את מה שהייתי צריך, למה וויתרתי לעצמי…או אמירות כמו אוף שוב פעם יום מבאס ומנסים להתנחם שמחר יום חדש. אבל הלילה לא ממש נגמר וכבר שמגיע הבוקר שוב מתעוררים מחוסרי אנרגיה ועייפים. אז אם גם היום שלכם נראה ככה סדנת הניצוץ בדיוק בשבילך בוא לגלות את הכוח הפנימי, הנסתר להגשמת כל רצון שיעזור לך להשיג את המטרות שקבעת לעצמך.

למי זה מתאים?

לנשים שמרגישות שהן רצות סביב הזנב של עצמן, נמצאות בעשייה אבל דברים לא זזים תקועים.
לכאלו שעולה בהן התסכול ומבינות שצריך משהו אחר, כיוון הסתכלות אחר, שמתחילות לזהות סדקים באמונה שלהן בעצמן ומזהות רגעי יאוש ותסכול.
לנשים שרוצות להשיג משהו משמעותי בחיים, אולי לפרוץ מגבלות, ושנמאס להן מהמצב.
נשים שרוצות שהחיים שלהן יזרמו יותר ותהיה להן חדוות עשייה ויצירה.
זה מתאים מאד לנשים  שהחליטו שהגיע הזמן לעשות את זה נכון ,
שרוצות להשלים את המשימות ולהוציא לפועל את מה שהכי חשוב להן להשיג בזמן הקרוב
והפעם בלי לדחות !

מה חשבו על הסדנאה

סדנת הניצוץ

סדנאת זום במשך שעתיים

איזה סוג אדם אתה? כזה שמחפש את הדרך הקלה או כזה שמאמין בחשיבות הדרך?
אם אתה מהמאמינים בחשיבות הדרך – סדנת הניצוץ היא בשבילך!
הסדנה מתאימה לאלה שרוצים לצאת המטרקיס, אותם אלה שרוצים להגשים את החלומות שלהם ולמרות שיש בהם תסכול ואולי אכזבה, אבל עדיין לא מוכנים לוותר!
סדנת הניצוץ היא סדנה פרקטית (בזום) בת שעתיים בה תלמדו את הדרך להגשים את חלומכם! מטרת הסדנא היא:

לדייק את שלב ההתפתחות הבא ולבנות תוכנית מעבר לשלב הבא של ההתפתחות האישית שלכם.
בסדנה תדייקו את החזון שלכם, תזהו את החסם העיקרי שעוצר אתכם מלפרוץ דרך בחיים או בעסק שלכם, תבחרו נושא בו אתם רוצים להתמקד ולפרוץ בו קדימה ותיבנו תוכנית פעולה.

לכולנו יש חלומות ורצונות, אשר אותם אנו מפתחים עוד מילדותנו, למרות שהחלומות שלנו משתנים ומתפתחים, הם נותנים לנו את הכוח להתפתח. החזון מגדיר את האופן שבו נפעל, כלומר, איזה אנשים או ארגון עלינו להיות על מנת להצדיק את קיומנו. מהי הזהות שלנו או של הארגון שלנו? אלה ערכים ועקרונות מנחים את פעולותינו?

 

למי זה מתאים?

מה חשבו על הסדנאה

הנה קצת עליי

אני יוסי שטרית, בן 53, נשוי ואב ל-3, ואני עוזר לאנשים למצוא את האומץ, לחפש את המוטיבציה ולהגשים כל חלום. אני מטפל ומאמן כ-20 שנה. יש לי מאסטר באימון NLP, ובמהלך המפגשים האישיים שאני מקיים, אני משתמש במספר כלים ושיטות שלמדתי במהלך השנים. לכל תהליך של אימון או ליווי, אני כמובן מגיע עם מזוודה של ניסיון מקצועי, עסקי, רגשי ומנטלי. מודל האומץ שבניתי מכיל את השילוב בין הניסיון שלי כמנהל ומנכ"ל של מעל ל-750 עובדים לבין ניסיון חיים מאתגר במיוחד ואינטליגנציה רגשית גבוהה.

יש לך התלבטות בין הסדנאות?
קשה לך להבין מה מתאים לך יותר? אפשר שנדבר ואעזור לך לבחור.
כבר הגעת לכאן, עוד קצת והכל ירגיש יותר נכון 
נשאר רק לעשות את הצעד הראשון, למלא פרטים, ואדבר איתך תוך כמה שעות (אפילו קודם)

רק למלא פרטים, ואחזור אליך הכי מהר שאוכל

רוצה להירשם לסדנא?​

אני מזמין אותך למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם עם כל הפרטים להרשמה

לקביעת פגישה

אני מזמין אותך למלא פרטים ולקבוע איתי שיחת ייעוץ ללא תשלום.
בשיחה – נדבר על למה הגעת אליי, איך בנוי התהליך ומה חשוב לך לקדם…

רק צריך לכתוב שם, מייל וטלפון 
 ואז יופיע לך יומן שאפשר לסמן בו איזה יום ושעה נוח לך.

פתח צ׳אט
שלום,
איך אוכל לעזור?