ליווי אישי מנטלי רגשי

ישנן הרבה סיבות שבגללן מגיעים אליי לתהליך ליווי אישי מנטלי רגשי.
זה יכול להיות משהו פתאומי שקורה לנו בחיים שמעורר בנו רגשות חזקים. וזה יכול להיות משהו שמבעבע מבפנים כבר כמה שנים ופתאום רוצה לצאת החוצה. לפעמים זה אנחנו שלרגע מתחילים לשים לב לעצמנו, ורואים שאנחנו כבר לא נהנים כמו פעם, שאין לנו אנרגיה, שלא בא לנו לקום בבוקר. אני פה כדי לעזור לך לזהות את הקושי ולמצוא את הפתרון.

אני פה כדי לעזור לך לקפוץ למים – ולהתחיל ללכת בנתיב האומץ

מה עושים בתהליך ליווי אישי מנטלי רגשי?


אנחנו קובעים פגישת ייעוץ ראשונית ואז בונים לנו תהליך משותף. תהליך הליווי כולל סדרת מפגשים מותאמים אישית שבהם אנחנו מוצאים את הדרך לפתרון המדויק אליך.

במפגשים, נדבר גם על הרגשות וגם על הרצונות והיעדים שלנו. לפעמים נתקל באתגרים ונצליח לקפוץ מעליהם. אני פה במטרה להשקיע את כל מה שצריך כדי להוביל אותך להגשמת החלומות. בעזרת כלים שרכשתי מעל ל-20 שנה, אלמד אותך להנות מהרגע, למצוא את הטוב ולצאת לפריצת הדרך שלך.

מה מיוחד בתהליך הליווי איתי?

אני אקשיב לך

מתוך ניסיון אישי וגם לאחר ליווי של מאות גברים ונשים אני יודע לזהות גם ניואנסים קטנים. לפעמים אני רואה שקשה לך להיפתח ולדבר. לפעמים אני רואה שמליון מחשבות משתלטות עליך ומנהלות אותך.

אני פה כדי להקשיב לך ולהבין מה מתאים לך. מה הקצב שנדרש בשבילך כדי להתקדם, ואיך אפשר להוביל אותך אל נתיב האומץ.

אני אאמין בך

כמנהל של מעל ל-750 עובדים, אני יודע שכדי להתקדם צריך מישהו שיאמין בך. לפעמים אנחנו לא מאמינים בעצמנו. ומה שעוזר לנו זה למצוא את המישהו הזה שילמד אותנו לרפא את עצמנו.


אני פה כדי לתת לך ארגז כלים מלא שיעזור לך לצאת מכל מצב ופשוט להעז ולהאמין. אני אלווה אותך יד ביד ואראה לך שכן, זה אפשרי!

אני אקדם אותך

כמי שדחף את עצמו כל החיים, ללמוד, להתקדם ולמצוא את האושר הפנימי שלי – אני יודע איך לעזור לך לעשות את זה גם. במהלך הליווי נראה איך החומות יפלו, איך החיוך יעלה ונתחיל להנות.

אני פה כדי ללוות אותך בהתמדה ובאומץ בדרך אל האושר שלך. במפגשים לא רק נדבר – אלא גם נשחק, נתרגל, נצעק, נצחק. נוציא מהלב שלך את האני הפנימי.

אילו כלים נשלב בתהליכי ליווי ואימון?

שיטת ה-NLP מאפשרת לשנות את הדרך בה אנחנו חושבים ומתנהגים. כך אנחנו יכולים להצליח לעשות שינויים ולהשיג את המטרות שלנו בחיים. בעזרת NLP אפשר לתקשר עם התת מודע. וכך, לגלות מה מפריע לנו או מונע מאיתנו להגיע למטרות שלנו.

 

שילוב של 3 אלמנטים. זיהוי האמת הטהורה של מי אנחנו ומה השורש שלנו. קביעת רצונות ויעדים שלוקחים בחשבון אמונות מגבילות ומעצימות שלנו. ובסוף התהליך בנתיב האומץ אנחנו מקבלים את עצמנו, מבססים ביטחון, מחזקים דימוי עצמי ויוצרים מציאות חדשה עבורנו.

 

טיפול טראנס-תרפי כלומר, טיפול דרך סוגסטיות ושימוש בשפת שכנוע והשפעה.

ע"י שימוש בכלים עמוקים שעובדים יחד עם התת מודע אנחנו יכולים לרפא את עצמנו ולהציע למוח שלנו פתרונות.

Eye Movement Desensitization and Reprocessing

זו דרך לעבד רגשות ע"י ריצוד עיניים. כל חוויה או אינפורמציה שאנחנו קולטים עוברת תהליך של עיכול ועיבוד. המידע המשמעותי עבורנו מופנם ומאוחסן בזיכרון שלנו והופך לכלי המשרת אותנו בהמשך הדרך.

הכסא הריק מגיע מעולם תרפיית הגשטאלט. גישה זו עוזרת לנו להרחיב את נקודות המבט בחיינו. דרך כך, אנחנו מודעים יותר ומגלים את התבניות הקיימות אצלנו והופכים אותן ליעילות יותר.

 

תמציות הפרחים עוזרות לנו להעלות למודעות דפוסי חשיבה ודרכי התנהגות מאוזנים ובריאים שתומכים בהגשמה שלנו. באמצעות התמציות אפשר לטפל במצבי לחץ וחרדה, לבנות ביטחון עצמי, לשפר יכולות אישיות ולרפא מחלות פיזיות.

 

מדובר באימון לחוסן מנטלי שמסייע לנו להסיר את המחסומים המנטליים הרגשיים. מחסומים שמונעים מאיתנו לממש את הפוטנציאל שלנו. אימון לחוסן מנטלי שואף להשיג את המטרה, להשתפר ולהתמיד בביצוע.

 

שיטה שעוזרת לנו להתגבר על דפוסים קוגניטיביים, התנהגותיים ואוטומטיים. דפוסים שמובילים למתח, דאגה ושחיקה. זו בעצם מדיטציה או תהליך התבוננות שיוצרים תחושה של רוגע ומחדדים את היכולת שלנו לזהות מה גורם לנו להגיב בצורה אוטומטית.

 

אוסף של כלים שנרכשו מתוך מעל ל-20 שנות ניהול שלי כמנהל ומנכ"ל חברה גדולה. יש דרכים להבין מה גורם לנו להתקדם ולהתפתח. לגעת בנקודות שזיהיתי שיכולות לעזור לנו להוביל צוות קטן או גדול ככל שיהיה. ככל שנבין מה מניע אותנו כבני אדם נוכל להבין איך להניע את העסק שלנו.

 

הנה סיפורים מתהליכי ליווי איתי

איפה עוד אפשר להכיר אותי?

המטרה שלי שכולנו נתחיל לצעוד בנתיב האומץ. יצרתי מדריכים ובניתי הרצאות וסדנאות שיוכלו לאפשר לך לעשות את הצעד הראשון בדרך להגשמת החלום שלך. לא משנה אם יש לך קושי בדימוי עצמי, משבר אמצע החיים או פחדים וחרדות שעוברים עליך כבר שנים. הדרך להתקדם היא פשוט לעשות מעשה, לצאת מהחושך ולהתחיל להאמין בעצמך. אפשר להיכנס ולבחור איזו הרצאה או סדנה שמתאימה לך כדי להתחיל.

לקביעת פגישה

אני מזמין אותך למלא פרטים ולקבוע איתי שיחת ייעוץ ללא תשלום.
בשיחה – נדבר על למה הגעת אליי, איך בנוי התהליך ומה חשוב לך לקדם…

רק צריך לכתוב שם, מייל וטלפון 
 ואז יופיע לך יומן שאפשר לסמן בו איזה יום ושעה נוח לך.

פתח צ׳אט
שלום,
איך אוכל לעזור?