קריירה תקועה או קריירה בתנועה?

כמה פעמים אמרת לעצמך שאתה כבר לא יכול יותר? שהעבודה הזאת לא בשבילך? כמה פעמים הרגשת שאתה באמת מסוגל ליותר מזה, שיש לך יכולות אבל איכשהו אתה לא מממש אותן?

ואתה יודע מה? אני מאמין לך!

אני מאמין לך כי גם אני הייתי שם ובגלל שאני מכיר כל כך הרבה אנשים שהרגישו בדיוק כמוך. מחקרים מדעיים מראים שרוב האנשים משתמשים רק בחלק קטן מהפוטנציאל המנטאלי שלהם, אבל האמת היא שלא צריך להיות מדען גדול בשביל להבין את זה… המציאות מדברת בעד עצמה.

למה אני לא מצליח להתקדם?

כמובן שתמיד קיימות הנסיבות: הזמן אינו מתאים, המשאבים אינם בנמצא ועוד הסברים שאין לזלזל בנכונותם. אבל עם חשיבה כזאת אנחנו דנים את עצמינו לדשדוש מתמיד באותו המקום המאוס שממנו אנחנו כל כך רוצים להתקדם. למעשה, לא ייתכן שהנסיבות תמיד לרעתנו וייתכן שיש משהו אחר שמונע מאתנו לנצל הזדמנויות. ואני טוען שה"משהו" הזה הוא לא אירוע נסיבתי חיצוני, אלא מעצור פנימי.

מה זה מעצור פנימי?

למעצור הפנימי יש תפקיד חשוב, הוא מונע מאתנו לקחת סיכונים  מיותרים ומסייע לנו לשמור על יציבות. אבל המעצור הפנימי גם עלול לשתק אותנו ולטרפד ניסיונות שלנו לבצע שינוי ולהתקדם.

המעצור הפנימי מונע מחרדה, פחד וחוסר ביטחון ויוצר מעגל של חשש, תסכול וחוסר סיפוק, וכאשר אתה בהלך רוח כזה, איך תצליח להתקדם?

לשחרר את הבלמים

שחרור הבלמים הללו אינו תמיד נכון והאמת היא שגם אינו תמיד בידיך. שנים של עיצוב האישיות הביאו אותך למצב שבו בלימה היא הטקטיקה היחידה שאתה מכיר ורק בה אתה בוטח. לכן השחרור של הבלמים צריך להיות הדרגתי, מבוקר ולהתבצע כחלק מתהליך שלם של לימוד עצמי ומציאת כוחות פנימיים להתמודדות עם שינויים. כוחות שיאפשרו לך לאתר הזדמנויות ולהשתמש בהן לתועלתך. כוחות שיבנו בך ביטחון ששינוי לטובה יכול להתרחש ואתה יכול ליצור אותו. כוחות שיתנו לך את האמונה בעצמך וביכולת שלך להגשים את שאיפותיך. צור איתי קשר עוד היום בטלפון 052- 5555466 ונתחיל לדבר עליך.

אהבתם? מוזמנים לשתף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on pinterest

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר
לשיחה ראשונית ללא עלות

בה נדבר על מה הדבר המשמעותי שחשוב לך להתגבר עליו השנה
ואיך אני אוכל לעזור לאמן וללוות אותך בדרך.

לכתבות נוספות

מהו ייעוד

ייעוד- איך אדע באיזו קריירה לבחור כל אחד מאתנו מגדיר את עצמו דרך היבטים שונים של חייו: משפחה (ובמיוחד הורות), מוצא ומגורים, יכולות וכישורים…

כשהנורה דולקת

הלילה יורד. אתה נוסע ברכב בכביש החשוך. הדלק הולך ואוזל. מתחיל להרגיש לחץ. מזיע קצת. מתפלל לאיזה תחנת דלק קרובה. לאחר כמה דקות הנורה נדלקת….

לקביעת פגישה

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר  לשיחה ראשונית ללא עלות

מלא את פרטים בטופס

פתח צ׳אט
שלום,
איך אוכל לעזור?