תודה שהשתתפת בהרצאה שלי

מגיע לך 20% הנחה

לפגישת ייעוץ ראשונית

אני מבטיח שאחרי הפגישה הראשונית נתאים את תהליך הליווי והאימון המדויק לך. נלמד את הקצב שלך ונבנה לך נתיב מדויק בדרך להגשמת החלום. לא משנה אם יש לך קצת פחדים וחרדות, איזשהו משבר דימוי עצמי, אולי עברת שינוי בזוגיות או בקריירה – הכל אפשרי! בשביל זה אני פה בשבילך. 

במקום 350 ₪

315 ₪ בלבד!

מה עושים בפגישת ייעוץ ראשונית?

קודם כל מתיישבים. נרגעים. נושמים. אחר כך אני מקשיב לך. לפעמים יש איזה פרץ של דיבורים שיוצא ממך כאילו מישהו פתח את הברז. ולפעמים ישנה שתיקה ארוכה שלוקח לך זמן להוריד את החומות. כך או כך, אני יודע לזהות ניואנסים קטנים, אני יודע להקשיב גם לשקט. יש לי ניסיון של מעל ל-20 שנה גם בניהול של מאות עובדים כמנהל ומנכ"ל וגם כמטפל ומאמן אישי למאות גברים ונשים. אני מצליח להבין אותך גם כשקשה לך להבין את עצמך. בפגישה אנחנו נתכנן את הדרך שלנו קדימה ונראה איך אנחנו עולים יחד בנתיב האומץ.

מודל האומץ - על קצה המזלג

ליווי אישי מנטלי רגשי

סדרת מפגשים מותאמים אישית שהם שילוב בין הצד הרגשי שלנו לצד המעשי שלנו. בין הרגשות ליעדים. מפגשים שיובילו אותך למסע לעבר הגשמת החלום.

מה נעשה בליווי?

אני פה איתך. לכל אורך הדרך, יד ביד. אנחנו נשב נדבר או נשתוק, נקלף את השכבות, נעורר קצת נקודות רגישות ונגלה כוחות וכלים חדשים. נלמד איך להתגבר על פחדים וחרדות, נתמודד עם חוסר ביטחון עצמי ומשברים שאולי חווית. אבל הכי חשוב – סוף סוף נגשים את החלום שלך!

אימון עסקי מנטלי

סדרת מפגשים מותאמים אישית שיובילו אותך ואת העסק שלך בדרך להגשמה והצלחה. נתייחס כמובן לצד העסקי אבל גם נהיה עם הקשבה לרגש.

מה נעשה באימון?

אנחנו נמצא אומץ כדי לצאת לדרך חדשה.
אומץ להתגבר על מכשולים ופחדים. אומץ לעזוב עבודה, אומץ להחליף קריירה, אומץ לפתוח עסק, אומץ להקים עוד סניפים, אומץ להשתקע בחו"ל. פשוט אומץ לחיים. כי אני מאמין שאפשר לפרוץ קדימה ולחזק את עצמנו – בזכות האומץ שלנו.

הנה כמה סיפורים אישיים

מה מיוחד בתהליך הליווי והאימון איתי?

אני יודע להקשיב גם לשתיקה שלך

אחרי שמגיעים אליי מאות גברים ונשים עם בעיות שונות – אני מצליח לזהות רגשות ותחושות גם כשלא מדברים. אני יודע כמה זה קשה לפעמים לדבר על הכאב, על הפחד. לכן, אני פשוט שם בשבילך. נותן לך את הזמן שלך להוריד שכבות בקצב שמתאים לך.

אני פה כדי להקשיב לך ולהבין מה נדרש בשבילך כדי להתקדם, ואיך אפשר להוביל אותך אל נתיב האומץ.

 

אני מאמין שיש לך
יכולת לפרוץ

לפעמים מה שעוצר אותנו מלהתקדם ולהגשים חלומות הוא חוסר אמונה בעצמנו. אני יודע כמה זה קשה פשוט לקפוץ למים, לעשות מעשה.


בשביל זה אני פה בשבילך לתת לך ארגז כלים. כדי לעזור לך לצאת ממקומות חשוכים, כדי לנצח את השדים, כדי להעניק לך תחושה של מסוגלות. אני פה כדי לעזור לך להעז ולהאמין בעצמך.

אני נחוש לגרום לך
להתחיל לחייך

כמי שדחף את עצמו כל החיים, ללמוד, להתקדם ולמצוא את האושר הפנימי שלי – אני יודע איך לעזור לך לעשות את זה גם. במהלך הליווי נראה איך החומות יפלו, איך החיוך יעלה ונתחיל להנות.

במפגשים לא רק נדבר – אלא גם נשחק, נתרגל, נצעק, נצחק. נוציא מהלב שלך את האני הפנימי.
אני פה ללוות אותך בהתמדה ובאומץ בדרך אל האושר שלך.

למי זה מתאים?

הירשמו היום במחיר מיוחד

במקום 350 ₪

315 ₪ בלבד!

פתח צ׳אט
שלום,
איך אוכל לעזור?