וואו כמה מרגש…

מצורף מכתב שקיבלתי ממתאמנת שלי שאני מלווה  בחודשים האחרונים. בעיני זה רגע מושלם שמראה לך שהדרך בה בחרת ומה שאתה עושה הוא הדבר הנכון.
אחד הדברים שגורמים להתרגש  ולהמשיך עוד ועוד הוא להיות עבור אנשים ולהראות ולתת להם להבין  ששינוי בחייהם יביא אותם למקום טוב יותר מאשר בו הם נמצאים עכשיו, ולמעשה לעשות שינוי – זה אפשרי.

תודה לך על שאפשרת לי להיכנס לעולמך ולהראות לך נקודת מבט שונה בחייך.

מעלתו הגדולה של יוסי היא, שהוא אדם שמבין אנשים לעומקם ולרוחבם ולמעלה מזאת. הוא חד, שואל שאלות מדויקות ולא מאפשר סטייה או בריחה ממהותם של הדברים ואלוהים הוא עדי לכמה שניסיתי לברוח ולהתחמק מהמקומות הכואבים או אלה שלא רציתי להתמודד איתם. יוסי, בכישרון רב גרם לי להתעמת ולרוב גם לנצח את הכאב ואת המכשלות שלי כאדם. היה לי מזל לפגוש את יוסי ולא יכולה לחשוב על אימון טוב יותר ממה שעברתי, בקצב המתאים לי, זורם עם היכולות שלי, לא לוחץ, גמיש ונעים. מישהו שידע להתאים את עצמו בדיוק למה שהייתי צריכה. אני יוצאת מהאימון מחוזקת, ממוקדת הרבה יותר ונחושה להצליח עד תום במסלול אותו בחרתי. יוסי שטרית הוא מאמן מצוין, איש של אנשים ואידיאליסט שמאמין בתפקידו ובייעוד שלו ואני ממליצה בחום לכל אדם להיעזר בו. 

בהערכה רבה

א.

אהבתם? מוזמנים לשתף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on pinterest

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר
לשיחה ראשונית ללא עלות

בה נדבר על מה הדבר המשמעותי שחשוב לך להתגבר עליו השנה
ואיך אני אוכל לעזור לאמן וללוות אותך בדרך.

לכתבות נוספות

מהו ייעוד

ייעוד- איך אדע באיזו קריירה לבחור כל אחד מאתנו מגדיר את עצמו דרך היבטים שונים של חייו: משפחה (ובמיוחד הורות), מוצא ומגורים, יכולות וכישורים…

מה לדעתך גורם התסכול?

"רגשות תסכול הן קצת כמו נזילת מים מתחת למרצפות, הן מתפשטות לכל מקום אחר בחיים שלכם" הבעיות בעסק? הן בדרך כלל לא פותרות את…

לקביעת פגישה

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר  לשיחה ראשונית ללא עלות

מלא את פרטים בטופס

פתח צ׳אט
שלום,
איך אוכל לעזור?